Nový Crypto Bankovní Spuštění Otevře V Německu

Bitwala, Německo-založené spuštění učinil hromady pokrok v poměrně krátké době. Bitwala začal jako crypto platba centrem pro mezinárodní blockchain převody a nyní se stěhoval do crypto bankovnictví.

To je vyvrcholením kole financování, v září, který dal společnosti 4 miliony eur.

Nyní, německý šifrovací banka otevřela své dveře veřejnosti a má 40,000 pre-registrovaných zákazníků pro své bitcoin a euro účty.

Bitwala

Bitwala Týmy S solarisBank

To dělá Bitwala první v Evropě nabízet takové bankovní řešení. To se provádí ve spojení s SolarisBank, která poskytuje bankovní licence pro provoz. Licence zaručuje vkladatele a budoucí zákazníky, že služba je plně regulované a bezpečné.

Bitwala nabízí zákazníkům šanci, aby bitcoin a vklady v eurech jen v jednom místě. Není třeba pro zákazníky, aby žonglovat účty už jako služba je stejně snadné jako každý normální německý bankovní účet. Služba nabízí zdarma účet a debetní karty, ale jejich použití bude mít poplatek za transakci. Proto vklady v bance, až do výše 100 000 eur jsou chráněny podle německého práva, přidávat další vrstvu ochrany.

V prohlášení, Jan Goslicki, Bitwala co-zakladatel a chief compliance officer, řekl

Jsme byli schopni přinést cryptocurrencies do plně vyhovující bankovnictví nastavení regulované v Německu. To ukazuje, že kryptoměny se vejde do regulačních rámců, které chrání spotřebitele a v konečném důsledku inspirovat důvěru.

Plné Pohodlí

Služba má již 40.000 zákazníků, kteří pre-registrovaných zpět, když to bylo poprvé oznámeno. Společnost je nyní připraven přijmout další zákazníky okamžitě. Bitwala účtu budete moci platit nájem, přijímat jejich platy, a obchod s bitcoin s jen jeden účet.

Původní plán pro Bitwala start-up byl na startu poslední měsíc. Společnost byla velmi optimisticky doufal, že otevřít své vlastní banky s plány, jak získat licenci v roce 2019. Nicméně, došlo ke změně v plánech a Bitwala spolupracuje s solarisBank kdo bude nést zatížení pro finanční stránku.

Jörg von Minckwitz, prezident Bitwala a jedním ze zakladatelů byl pochopitelně spokojen s launch. Poukazuje na to, že Bitwala může být vzor, na kterém budoucí bankovní operace by mohla být založena, kombinující blockchain technologie s tradiční bankovnictví získat působivé výsledky.

Pochválil jeho 30-man tým pro integraci blockchain do tradiční ekonomiky a řekl, že to byl důkaz, že kryptoměny mohou existovat v rámci stávajícího právního rámce.

Nejnovější články: