UK Průzkum Odhaluje Ekonomické Nejistoty Ovlivňujících Podniky

Nedávný průzkum naznačil, že Britská obchodní lídři jsou uvedení na držet pronájem a investiční rozhodnutí, v souladu s predikace před referendem. Kolem 1000 business leaders byly sledovány Institute of Directors (IoD) v bezprostřední návaznosti na výsledek z Brexit referendum. Na oslovení představitelé řekl, že Brexit výsledkem byla pravděpodobně negativní pro ně. Zatímco třetí z vůdců řekl, že by i nadále najmout stejným tempem jako dříve, kolem 25 procent uvedlo, že by zastavení náboru. Kolem třetí také řekl, že oni by snížit své investiční plány

Simon Walker, IoD generální ředitel řekl, že průzkum ukázal, že ústavu je členy byli očividně nervózní dopadu. Ekonomové jsou v procesu přepracování odhady růstu tak, aby odrážely ekonomický dopad Brexit na britské ekonomiky. Mnozí z nich předpokládají, že UK bude sklouznout do recese.

Financial Times

I když fallout Británie opustit EU, je pravděpodobné, že bude stejně dalekosáhlý jako, že finanční krize v roce 2008, odborníci říkají, že Británie je lépe dnes zvládnout otřesy. Mark Carney, Bank of England (BoE) guvernér uvedl, že Britská bankovní společnosti byly v lepší situaci dnes pokračovat v poskytování úvěrů podnikům a spotřebitelům.

V případě úvěrů zmrazení výsledky, BoE by dojezdu režimy, jako je například Financování pro poskytování Úvěrů' schéma na podporu poskytování úvěrů. Oslabení sterling je pravděpodobné, že na pomoc těm, vydělávat v cizích měnách a ty exportu. Ale i přes tyto světlé skvrny, existuje několik stinných stránek plánovaná pro velkou BRITÁNII.

Klesající hodnota libry šterlinků je pravděpodobné, že zvýší cenu dováženého zboží a snížení kupní síly. Pokud se zvyšuje nezaměstnanost, domácnosti, příjmy a výdaje budou ovlivněny. To vyvolá zpomalení poptávky po spotřebním zboží, maloobchodní nákupy, cestování a další související tráví. Bydlení nákupy jsou pravděpodobné, že bude odloženo, které by sešlápněte trhu.

Několik pozorovatelé trhu očekávají, že BoE snížit úrokové sazby s cílem podpořit investice a spotřebitelské výdaje vzhledem k současné nestabilní a nejisté situaci. Snížení úrokových sazeb o 25 bazických bodů, se očekává, že bude oznámeno v srpnu. Odborníci však zdůrazňují, že nejdůležitějším faktorem je politická stabilita. Británie je vládnoucí strana a opozice jsou oba ve zmatku po překvapení výsledek. Nedostatek politického vedení, je pravděpodobné, že výrazně omezují rozhodování.

IoD výsledky průzkumu zdůraznil, že obchodní lídři očekávají dvě věci v nejbližším období od Britské vlády. První je stabilizovaná ekonomika a druhý je novou obchodní dohodu s EU.

Nejnovější články: