Šest Institucí Pokutu Od CFTC Za Swap-Dealer Porušení Pravidel

Komoditní Futures Obchodování Komise (CFTC) má jen pokutu některé z největších finančních institucí na celém světě nad jejich hlášeny selhání.

Šest institucí, které byly plácl s pokuty jsou HSBC Bank USA N. a., Northern Trust, Société Générale International Limited, Bank of New York Mellon, NatWest Markets Plc a PNC Bank, Národní Asociace. Kombinované pokut uložených na těchto šest institucí přijít až na 6 milionů dolarů.

CFTC zasahuje nejen tyto instituce s pokutami pro hlášení poruch. Société Générale a Northern Trust Společnost také získala další pokuty, protože se jim nepodařilo dohlížet na připojení k hlášení poruch. HSBC také obvinili z porušení swap-dealer řízení rizik předpisy.

V prohlášení, James McDonald, CFTC Ředitel Prosazování řekl

Přesné podávání zpráv je nezbytný pro účinné plnění regulační funkce CFTC, včetně smysluplné sledování a prosazování programů. Jak tyto akce ukazují, CFTC bude i nadále energicky prosazovat požadavky na podávání zpráv. CFTC také přijmout vhodná opatření v případě hlášení poruch jsou vyskytující se v důsledku závažné selhání dohledu.

Pokuty pro HSBC přišel na $650,000 spolu s další sankce. Zpočátku, banka měla vyšší pokuty, ale byl redukován z důvodu spolupráce banky. Toto je poprvé, že swap-dealer řízení rizik, pravidla byly použity na starosti finanční instituce.

Výše Pokut Uložených

Pro Société Générale, uložená pokuta byla masivní $2,5 milionu. Banka má také nařídil, aby se pokračovalo sanační úsilí spojené vyměnit vykazování údajů. CFTC nařídil instituce zprávě, neustále v jeho úsilí k dosažení souladu s těmito předpisy.

Na Northern Trust Společnost byla hit s milionů dolarů občanskoprávní sankci spolu s další sankce. Více swap-dealer přestupky byly spáchány proti CFTC nařízení. NatWest spolupracovali a udělal dobře, v jeho sanace tolik, že peněžní trest byl snížen na 850 000 dolarů, spolu s dalšími sankcemi. Hlavní obvinění proti NatWest je, že se nepodařilo předložit přesné velkou obchodník zpráv (Litrů).

Bank of New York Mellon dopustil několika porušení CFTC nařízení, ale CFTC za to, že banka by měla platit pouze 750.000 dolarů jako státní peněžní sankce. PNC Bank porušil několik požadavků na podávání zpráv podle nařízení CFTC a dostal s $300,000 občanské peněžní pokuty.

CFTC zavedla přísné pokuty s cílem vyslat jasný signál trhu, že jsou vážně prosazování svou swap-dealer riziko podávání zpráv nařízení

Nejnovější články: