Německé Banky Mohou Začít Manipulaci Crypto Pokud Nový Zákon Schválí

Digitální aktiv a cryptocurrencies představují zajímavý problém pro vlády a velké banky. To je proto, že většina zemí nemá žádné existující zákony se na místě řešit regulaci digitálních měn nebo technologie, které používá.

Banky nejsou vybaveny zvládnout cryptocurrencies, jako existuje příliš mnoho mezer, které mohou být využívány a dát je ve svízelné pozici se zákonem a jejich zákazníky.

Německo se snaží tyto problémy řešit zavedením nového zákona, která by mohla umožnit německým bankám zvládnout cryptocurrencies.

Tento nový návrh přichází v rámci nového zákona, který vypadá, aby valit ven 4 EU Směrnice o Praní Peněz.

Změna V Přístupu

Nový návrh přinese mnoho změn do Německa bankovní struktury. Jednou z hlavních výhod je, že online bankovnictví v zemi, bude více podporovat začlenění. Zákazníci budou moci nakupovat cenné papíry on-line bez jakýchkoli potíží a cryptocurrencies bude také k dispozici pro nákup. Je to velký krok, protože to je obvykle nezávislé výměny, které dělají práci, manipulaci a prodej crypto aktiv.

Vyhlídky tohoto nového zákona stále realizován vypadá dobře. Německý parlament, Bundestag, již prošel návrh zákona a nyní to jen potřebuje dohodu z Německa 16 států tak, že se může pohybovat vpřed.

Stávající právní předpisy v současné době bar banky z prodeje a jednání s crypto aktiv. Pokud tenhle zákon prosadí, bude to změnit všechno, a aby Německu potenciální rozbočovač pro lidi, kteří mají zájem dostat se do crypto. Finanční analytici tvrdí, že tento krok by dal Německu velký náskok nad zbytkem světa, pokud jde o bytí crypto-přátelský stát.

Není Třeba Pro Middle-Muži

Návrh zákona je velké zlepšení oproti dřívější verze. Dřívější návrh zákona uvedl, že banky musely závisí na třetích stran, výměny, pokud obchodovali s crypto. Zdá se však, že zákonodárci si uvědomil, jak to bylo neefektivní a rozhodl se opravit zákona tak, že banky by měl být schopen dělat všechno na vlastní pěst.

To je velká změna pro crypto průmyslu v Německu, protože to může udělat crypto transakcí levnější, když se provádí prostřednictvím banky. Tam bude žádná potřeba platit středního člověk zvládnout provoz jako německé banky budou moci dělat v domě s žádný povyk.

To je důvod, proč to není překvapující, Asociace německých Bank je plně za tento zákon. Sdružení poukazuje na to, že německé banky již mají většinu infrastruktury v místě, takže je ideální pro jejich spuštění své kryptoměna operace jít vpřed.

Nejnovější články: