Libra signály uptrend na známky vrcholit inflace

Euro je na slzu vůči Libře jako Britský Premiér Theresa May se snaží vyřešit problémy v jejím kabinetu, zatímco Brexit rozhovory jsou čísla nikde.

Zlepšení ekonomiky Eurozóny a HDP pozitivní výhled je také pomáhat Euro rally vůči Libře. Od listopadu 10, EUR/GBP pár získal o 250 pipů na obchod, na 0.9080 úrovně.

Nicméně, očekáváme obrat v EUR/GBP dvojice z důvodů uvedených níže.

V úterý, UK Office for National Statistics uvádí 3% růst spotřebitelských cen v letošním roce do října. V září index spotřebitelských cen vzrostl o 3% na meziroční bázi. Analytici očekávali, že index spotřebitelských cen vzroste o 3,1% v říjnu.

Wochit Podnikání

Libra klesla jako postavy chyběl Konsensus odhadů. Nicméně, je třeba poznamenat, že BoE je cílení inflace kolem 2%. Míra inflace je nyní na své pětileté maximum.

Takže, zpomalení spotřebitelských cen růst je vlastně úleva rodinám ve velké BRITÁNII. Jako trhy, uvědomit si, že jsme mohli vidět oživení v Útulku. Na ONS také uvedl, že Index Cen výrobců vzrostl o 1% m-o-m v v říjnu, což představuje nárůst z 0,2% v předchozím měsíci. Ekonomové očekávali, že pouze zvýšení o 0,8% v PPI.

V Eurozóně, německý ZEW Ekonomický Sentiment zlepšila, v listopadu 2017, ve srovnání s předchozím měsícem. Index čtení zvýšil na 18,7 v aktuálním měsíci, od 17.6 v říjnu, ale minul analytici očekávání 19.8. Indikátor také zůstává pod dlouhodobým průměrem 23,7 bodů. Tradičně, EUR/GBP dvojice je poháněn úrokové diferenciály, což je rozdíl ve výnosu generovaného německého a britského státního dluhu. Podle studie, kterou Kit Juckes v Societe Generale, úrokové diferenciály naznačují, že Sterling je podhodnocena proti Euru. To slouží jako podlaha pro Libru. Takže, ekonomické údaje a ocenění laskavost pokles EUR/GBP pár.

EUR/GBP cena graf ukazuje odolnost pro páru na 0.9080. Dále, indikátor hybnost je negativní divergence s cenou. To ukazuje na možnost změny trendu v měně kříž.

EUR/GBP Pár: 17. listopadu 2017

Na základě výše uvedené diskuse, plánujeme otevřít krátké pozice na EUR/GBP dvojice blízkosti 0.8940, s příkazem stop loss nad 0.9080. Pokud dvojice klesá, jak se očekávalo, pak bude zisk být rezervovány v blízkosti 0.8780.

Navíc, můžeme také vytvořit binární opce obchodovat zvýšit celkové zisky. Od jednoho z našich spolehlivé binární makléři, opce může být koupil, když se pár obchoduje v blízkosti 0.8940. Další možnost by neměla vyprší dříve, než 25.listopadu.

Nejnovější články: