UK Banky Mají Uhrazen Až £53 Miliard v Důsledku Pochybení

Studie odhalila, že BRITSKÉ maloobchodní banky zaplatili téměř £53 miliard dolarů jako pokuty za finanční pochybení od roku 2000. V průběhu let, to má vliv na schopnost banky na obnovu kapitálu, snížení dividendy pro investory a omezila jejich schopnost půjčovat.

UK je finanční instituce vytrvale čelí obvinění z pochybení s několika skandály přichází na světlo v posledních 15 let, včetně ovlivňování úrokových referenčních hodnot, nepravidelné postupy při prodeji pojistných produktů a riskantní úrokových zajišťovacích produktů.

Podle studie, kterou provedl Nové Město Agendy, což je think-tank se sídlem v Londýně, opakované pochybení vedlo banky k ztratit 1 libra na každých 4 liber před zdaněním zisků.

V prohlášení, John McFall, ředitel Nové Městské Agendy a bývalý Předseda BRITSKÉ Pokladny Výboru řekl,

Ziskovost velké BRITÁNII maloobchodní banky byl ohrožen přetrvávající pochybení. To má každý občan chudší prostřednictvím našich penzijních fondů a naše vlastnictví sanovat banky.

Studie identifikovala Platby Ochrany Pojištění skandál jako největší skandál, který vyústil v nejvyšší poškození. Tento skandál stál britské banky draze jako museli zaplatit v kombinaci jemné úzké £37,3 miliardy.

Financial Times

Jiné velké skandály zasáhnout BRITÁNII patří nesprávné prodej úrokových swapů, které náklady banky £4,8 miliard v letech 2012 a 2015. Problémy s prodejem z dotace hypoték způsobily banky, aby zrušil £1,9 miliardy eur v časovém období mezi roky 2002 a 2006. V loňském roce tři britské Banky schválila výplatu $924m pro forex lanoví.

Největší pachatel finančních pochybení byla Lloyds bank , kteří měli nastavit stranou £14 miliard na pokutách. Druhý největší pachatel byl Barclays Bank , kteří se museli vyplatit £7,3 miliardy následuje Royal Bank of Scotland , který musel vyplatit £6,4 miliardy.

Zatímco tyto jsou obrovské sumy peněz, které banky musely platit sankce, a senior managementu v těchto bankách se musel potýkat se snížením platu nebo bonusů. Zatímco akcionáři museli nést tíhu v padající ceny akcií, vysocí bankovní manažeři i nadále přijímat jejich plné platy a pobídky, které šly do miliard liber na celkových nákladech.

Bankovní analytici v BRITÁNII chtějí akcionáři, aby zahájila kampaň ke změně bankovní kultury a zvýšení odpovědnosti bank tím, že požaduje zrušení bonusy vydané na odpovědné zaměstnance banky.

Nejnovější články: