BofA Eliminuje Bezplatných Běžné Účty, Zneklidňující Zákazníky

Bank of America (BofA), nedávno oznámil, že jsou jejich odstranění zdarma běžný účet, který nešel dolů dobře s Bank of America zákazníků, kteří šli on-line vyjádřit svůj nesouhlas. Ty, které mají bezplatné účty byly zamíchány na účty, které účtují $12 měsíční poplatek.

Těchto držitelů účtu nemusíte platit měsíčně $12 za poplatek, v případě, že obdrží $250 za vklady každý měsíc nebo udržovat denní zůstatek ve výši $1,500.

Tento krok od Bank of America formálně končí zdarma, běžný účet program, který banka zavedla zpět v roce 2010.

WUSA9

Původní účet byl tzv. elektronické bankovnictví účtu a nabídl zdarma tak dlouho, jak zákazník udělal jejich podnikání, a to buď prostřednictvím BANKOMATU nebo on-line. O dalších $8.95 poplatek byl účtován každý měsíc , pokud chtěli získat měsíční výpis poštou nebo ho obchodně podle pokladní. Banka přestala nabízet tento účet možnost zpět v roce 2015, ale stávající účty byly zachovány. Bank of America se rozhodl, že je čas na šrot těchto účtů a převod bývalého držitele účtů, na standardní běžný účet.

Tato náhlá změna způsobila mnoho hněvu online. Několik lidí už na Twitter a řekl, že budou uzavření jejich účtů u Bank of America. Ostatní se připojili stávající Change.org petice, které se podařilo získat více než 100 000 podpisů, tak daleko.

Hlavní stížnost proti tomuto pohybu je, že Bank of America se rozhodla odstranit svobodného bankovnictví možnost, že mnoho chudých rodin záviset na. Běžný účet je základním požadavkem při proplacení výplatní pásku a uvádění měsíčně $12 za poplatek je příliš, zejména pro hospodářské dozadu rodiny.

Studie ukazují, že hospodářský zaostalé rodiny často muset platit více, bankovní poplatky než jejich bohatší protějšky. Některé poplatky příliš mnoho, což je hlavní důvod, proč 59% amerických rodin vydělává pod 30 000 dolarů ročně, nemusíte mít běžný účet.

Bank of America odpověď je přinejlepším vlažné. V prohlášení, Bank of America měl toto říkat:

Naše Základní Běžný účet poskytuje plný přístup ke všem naše finanční centra, Bankomaty, mobilní a on-line bankovnictví a nabízí několik způsobů, jak se vyhnout měsíční poplatky, včetně měsíční přímý vklad ve výši $250. To je jeden z nejnižší kvalifikací v oboru a velkou hodnotu

Prohlášení dále říká, že ty, kteří hledají nižší ceny možnost může rozhodnout použít SafeBalance úvahu, že pouze poplatky za 4,95 dolarů za měsíc, s všechny standardní funkce a žádné úvěry.

Nejnovější články: