Spotřebitelská Důvěra v USA Odrazí Zpět Lépe, Než se Předpokládalo V únoru

Podle zprávy vydané podle Conference Board v úterý spotřebitelská důvěra ve Spojených Státech klesla v únoru po tři po sobě jdoucí měsíční pokles.

Conference Board oznámila, že její index spotřebitelské důvěry v únoru, který klesl na 121.7 v lednu zvýšil na 131.4. Index se očekává od ekonomů vzroste na 125.0.

Větší než očekávané oživení hlavního indexu bylo způsobeno z části k výraznému zlepšení očekávání spotřebitelů, index očekávání stoupá od 89.4 v lednu na 103.4 v únoru. Podíl spotřebitelů, kteří očekávají zlepšení podmínek pro podnikání v příštích šesti měsících vzrostl z 16,3% na 19,7%, zatímco ti, očekává zhoršení obchodních podmínek klesl z 13,8% na 8.9%.

Spotřebitelů, výhled na na na na na na trhu práce byl také příznivější, s procentem očekává nárůst v počtu pracovních míst v následujících měsících se zvýšil z 15,3% na 18,5% a těch předvídání méně pracovních míst klesl z 16,2% na 12,2 procenta. Ve zprávě je uvedeno, že současná situace index se rovněž zvýšil z 170.2 v lednu na 173.5 v únoru, jako spotřebitelé i nadále vidět příznivé podmínky pro podnikání a podmínek na trhu práce.

Spotřebitelé, kteří říkají, že obchodní podmínky jsou "dobré" se zvýšil z 36.4% na 41,2%, zatímco podíl věřit, že obchodní podmínky jsou špatné zůstal nezměněn 10.8%.

Mezitím, na trhu práce je hodnocení smíšené, jako procento spotřebitelů říká pracovních míst jsou "bohaté" , se snížila z 46.7% na 46,1%, ale ti, kteří tvrdí, že pracovní místa jsou "těžké se dostat" také vyklouzl z 12,6% na 11,8%.

Lynn Franco, Ředitel Ekonomických Ukazatelů v Conference Board řekl, "Díval se dopředu, spotřebitelé očekávají, že ekonomika se nadále rozšiřuje. Nicméně, podle Conference Board ekonomické prognózy, tempo expanze se očekává v roce 2019."

University of Michigan je nastavena na vydání jeho konečnému spotřebiteli pocit zprávu, v únoru v pátek. Únor consumer sentiment index se očekává, že bude beze změny oproti předběžnému čtení 95,5, což představuje nárůst z 91,2 v lednu.

Nejnovější články: