Ant Financial Vypadá Rozšířit Platební Služby

Čína byla strečink své finanční svalů na světové scéně již nějakou dobu. Čínské firmy expandující na světových trzích a získávání velkých firem je jedno jasné znamení.

Ant Financial je vstup na tento trend, jak to začala vážná jednání s WorldFirst k dokončení akvizice v hodnotě 700 milionů dolarů.

WorldFirst je London-based currency exchange zatímco Ant Financial je dceřinou společností China je největší e-commerce společnosti Alibaba.

Zdroje tvrdí, že jednání jsou natolik pokročilí, že prodej by mohl být poslední v jen pár týdnů. Ant Financial působí jako finanční a platební ruku, e-commerce obří Alibaba. Pokud firma uspěje při koupi WorldFirst, pak to bude první velké akvizice z UK-založené fintech firmy tím, že Čínské finanční služby společnosti.

WorldFirst byla založena v roce 2004, kdy její zakladatelé Jonathan Quin a Nick Robinson zahájila provoz v suterénu v Jižním Londýně. Společnost roste exponenciálně od té doby, a je považován za jeden z nejrychleji rostoucí fintech společnosti v oboru. To hlavně nabízí zajištění služeb a devizové jak pro jednotlivce, tak top společnosti. Zprávy ukazují, že společnost obchoduje blízko 76 miliard dolarů v průběhu posledních 14 let.

Velký Krok Pro Obě Společnosti

WorldFirst má globální přítomnost, která dělá to atraktivní pro nákup Ant Finanční. To má pobočky v Sydney, Londýně, Amsterdamu, a Austin. To také nedávno otevřel pobočky v Asii. Ant Financial je mnohem mladší. Společnost byla založena v roce 2014, to byl citován jako svět je nejvíce cenné soukromě vlastněná společnost. To byl oceněn na 150 miliard dolarů a v poslední době zvýšil 14 miliard $v kole financování. Společnost je hlavním úkolem je spustit Alipay, hlavní poskytovatele platebních služeb pro Alibaba Group.

Ant Financial rychlý růst ukazuje, jak velké investice v Číně bylo uvedení do finančních služeb a platebních technologií. Většina Čínských spotřebitelů nyní používat mobilní platební aplikace platit za jejich každodenní nákupy.

Tento nákup je velký krok pro obě společnosti. Ant Financial se snaží své nejlepší, aby rozšířit operace prostřednictvím hlavní fintech společnosti nákupu. Nedávno selhal ve své snaze koupit US-založené MoneyGram, většinou kvůli úniku informací společnosti zastoupeny jako Čínské společnosti. Jako pro WorldFirst, že se snaží vstoupit na Čínský trh na nějakou dobu nyní. Akvizice umožní oběma společnostem dosáhnout jejich cílů.

Nejnovější články: