Carsten Kengeter se Domnívá, LSE a Deutsche Boerse Musí Sloučit

Šéf německé burze, řekl, že pokud navrhovaná fúze mezi London Stock Exchange (LSE) a německé burzy Deutsche Boerse uspěje, Americké subjekty, bude převzít kontrolu nad LSE.

Dvou výměnách přišel do dohody z minulého týdne o sloučení jako rovnocenní partneři v dohodu v hodnotě £21 miliard. Cílem plánu je snížit náklady o téměř 450 milionů eur ročně a umožnit expanzi na nové trhy. Jednou z hlavních výhod zdůrazněno bylo významné snížení kapitálových požadavků po spojení.

Když už mluvíme o obchodu, Carsten Kengeter generální ŘEDITEL společnosti Deutsche Boerse řekl, že je to nejlepší šance na přežití pro obě výměny.

V prohlášení, Carsten Kengeter řekl,

Pokud tato fúze neuskuteční, Evropský kapitálový trh architektury bude pravděpodobně brzy v Amerických rukou. A člověk nemusí být generální ŘEDITEL společnosti Deutsche Boerse se zachvěl při pomyšlení, že si myslel. Hodiny tikají v Evropě. Pokud se nám nepodaří posílit sami sebe rychle, pak společnost bude nakonec být tak slabý, že to již nemůže jednat, ale pouze reagovat.

PressTV Zprávy Videa

Na Intercontinental Exchange (ICE) , která je v USA exchange group projevil zájem o získání LSE. Podle UK převzetí předpisů, LED má čas do 26. Března na roll-out protinávrh. Další soupeř výměny jako CME Group a the Hong Kong exchange jsou také vyhodnocení možnosti tvorby konkurenční nabídky.

Jako investoři a politici zvážit důsledky dohody, tam byly obavy, jakým způsobem fúzi byla dohodnuta, protože tam byl sotva učiněn pokus získat nabídky od jiných stran. Jeden klíč má investor řekl, že LSE by měl být kladen na aukci, spíše než vstoupit do spojení s nil-premium.

Pán Myners, bývalý ministr Město požádal regulátory podívat se do finanční sílu konečné bytosti jako spojení by vyžadovat slučování operací dvě největší burzy v Evropě. Vyzval regulační orgány, aby přezkoumala jednat s ohledem na zajištění stability finančního systému.

Je zřejmé, že Xavier Rolet, ředitel LSE souhlasil, aby odstoupil z jeho role po sedmi letech výměnou za nový subjekt má své ústředí ve velké BRITÁNII. Rolet objasnil, že dohoda bude pokračovat bez ohledu na výsledek ve velké BRITÁNII. června referendum o tom, zda zůstat v Evropské Unii.

Nejnovější články: