Bank of America se změní býčí na očekávání zvýšení úrokových sazeb Fed

Na 17. ledna , jsme předpokládané uptrend do akcií Bank of America (NYSE: BAC) a doporučuje nákup high možnost smlouvu s datem ukončení použitelnosti pádu na 24 . Března. Akcie vzrostly jak se očekávalo, a navrhl obchod skončil v zisku.

Minulý týden, akcie hit nové jeden rok maxima $25.80. Zejména, akcie pozitivní mezera otevření na 1. Března .

Nicméně, tam jsou malé šance na uzavření mezery v tomto bodě v čase jako základy pro další proinflační na skladě, jak je vysvětleno níže.

Hlavním důvodem pro akciové rally minulý týden byl jestřábí prohlášení vydané newyorský fed Prezident William Dudley a San Francisco Fed prezident John Williams.

CNBC

I Fedu Janet Yellen zopakovala, že je třeba pro normalizaci sazeb v průběhu roku 2017. Následující prohlášení, šance na zvýšení sazeb v Březnu zvýšila na 98%, z toho asi 35% o týden dříve. Zvýšení sazeb by výrazně zvýšit horní řádek a na spodním řádku Bank of America. Banka, která má druhou největší aktiva v USA, se očekává, že válet se v další čisté úrokové výnosy ve výši 600 milionů $z 25 bazických bodů, fed oznámil v prosinci.

North Carolina-založené banky, v jeho regulačním podání, poskytla podrobné posouzení čistého úrokového výnosu, citlivosti (strana 84) na změnu úrokových sazeb.

Podle podání, čistý úrokový výnos by se zvýšil na jak hodně jak $3.37 miliard na 100 bazických bodů zvýšení úrokových sazeb. Teď, když NÁM Fed pokračuje s tří sazeb podle plánu, pak by se téměř zvýší Bank of America je čisté úrokové výnosy o zhruba 2,5 miliardy dolarů.

Akcie se aktuálně obchoduje na 1,3 krát hmatatelné účetní hodnota. Historicky, akciový použit k obchodu na zhruba 2 krát účetní hodnota hmotného. Přední PE poměr banky je pouze 11.81 – nejnižší mezi top tier bank. PEG poměr je pouze 1.52.

Dividendový výnos z akcie je 1.18% na akcii. Proto, s ohledem na skutečnost, že banka nemá žádné významné právní případy čekající proti tomu, analytici se domnívají, že banka může zvýšit dividendový výplatní jakmile zisky by být na vzestupu. Tedy, s ohledem na budoucí vyhlídky růstu a rostoucí úrokové scénář, očekáváme, že akciový zůstat na vzestupnou dráhu v blízkosti horizontu.

Cena graf ukazuje major a minor podporu pro akcie v 22.80 a 24,50 kč. Pozitivní čtení MACD histogram naznačuje, že populace je ve firmě bull grip. Takže, obchodník, můžete očekávat, že akcie se pohybovat na sever a na nezmapované území brzy.

Bank of America Skladem Cena: 7. Března 2017

S ohledem na nízké riziko, že by bylo rozumné investovat v call opce v tomto bodě v čase. Možnost by měl být vybrán pouze tehdy, když se akcie obchoduje blízko 25 dolarů. Binární obchodník by měl také umožnit uplynutí období jednoho týdne na zakázku.

Nejnovější články: