Muškátový Oříšek Dostane Goldman Sachs Investice

Muškátový oříšek, UK založené digitální služby správy majetku obdržel čerstvé infuze hotovosti od překvapivého zdroje. Goldman Sachs je údajně jedním z největších investorů v poslední fundraisingu kolo pro muškátový Oříšek. The Wall Street Obra byla čerpána v £45 milionů během tohoto kola financování prostředky a svou podporu znamená hodně pro muškátový Oříšek.

Goldman Sach Hlavní Strategické Investice (PSI) je údajně byl jedním z největších investorů v kole financování. Dalším významným investorem byl Konvoj, firma opírající se o Hong Kong je největší nezávislý finanční poradce. Konvoj už couval muškátový Oříšek před dvěma lety, když služba udělal své první benefiční kolo. Nejnovější kolo financování oceňují muškátový Oříšek na £245 milionů.

Financování kolo bude ještě muset být schválen úřadem Financial Conduct Authority (FCA), ale teď to vypadá, že to bude dobrá volba. Muškátový oříšek má za sebou dlouhou cestu od jeho skromných začátků. Je to hlavně díky její zakladatel Nick Hungerfords cílem poskytnout svým zákazníkům širokou škálu možností.

Goldman Sachs byl podklad hodně Britský start-up nedávno a byl pronikat do Britského bankovního sektoru. To nedávno zahájila Marcus ve velké BRITÁNII, která je jeho maloobchodní úspory značky. Podle banky, UK zákazníci jsou údajně uloženy £5 miliard u bank.

Pomalý, Ale Stabilní Růst

Muškátový oříšek má celkem daří v poslední době. V současné době, digitální bohatství služba má více než 1 miliardu gbp do fondů pod jeho správou. Služba má za sebou dlouhou cestu, protože to se otevřelo své dveře v roce 2011. Nicméně, záznamy ukazují, že tato služba je stále ještě není v zisku přes zákaznické základny 50 000.

Některé z dalších investorů na tomto kole financování patří Klaus Hommels, jeden z prvních podporovatelů Skype a Facebook, a Sir Charles Dunstone, zakladatel TalkTalk. Předchozí kolo financování v listopadu 2016 zvýšil 30 milionů liber od investorů. Jednalo se o největší kolo financování, kdy pro digitální správce majetku v Evropě.

V předchozím kole financování dostal souhlas Kancléře Phillip Hammond , který řekl, že tato velká investice ukázaly, že velká Británie je světovým lídrem v oblasti fintech. Nicméně, investoři říkají, že jsou frustrovaný s nedostatkem růstového že muškátový Oříšek je zobrazeno. V roce 2017 tržby dosáhly pouhých £4,5 milionu. Společnost už udělal nějakou revizi s jeho vedením, ale změny nebyly prokázány žádné viditelné výsledky.

Nejnovější články: