Libra otočí slabý po BoE pomlčky naději, že zvyšování sazeb

Bank of England, jak se očekávalo, a zvýšila referenční úrokové sazby o 25 bazických bodů na 0,50% na čtvrtek. Nicméně, trh reagoval negativně na zvýšení sazeb.

Obecně platí, že zvýšení sazeb je měna země, více atraktivní, což vede v rally. To nebyl případ s Libru jako výkaz Libra, jak je vysvětleno níže, neuvedl další túry v dohledné době.

V USA, ekonomické údaje hlášena na pátek byly smíšené.

Stále očekáváme, že GBP/USD pár, který uzavřel na 1.3074 na pátek, dále klesat.

Pro 94. po sobě jdoucí měsíc, Institut Řízení Dodávek v pátek ohlásilo zvýšení ekonomické aktivity v USA. Non-výrobní PMI čtení hit rekordní 60,1 v říjnu ve srovnání s 59.8 v srpnu, a větší, než ekonomů očekávání 58.50. Kromě Vzdělávacích Služeb, a Umění, Zábavy A Rekreace, všechny ostatní 16 non-zpracovatelský průmysl zaznamenal expanzi.

Dříve v pátek, Bureau of Labor Statistics uvádí non-farm zaměstnání změna 261,000 v říjnu, oproti analytiků odhad 312,000. Minulý měsíc, non-farm sektor přidal pouhých 18.000 pracovních míst. Nicméně, to bylo především v důsledku negativního dopadu hurikánu Harvey a Irma. I přesto, že října non-farm údaje o zaměstnanosti nesplnily očekávání analytiků, přesto, že je to znepokojující, protože ISM non-výrobní PMI pro čtení označuje, silné oživení ve čtvrtém čtvrtletí.

Co se týče Libra se týká, analytici ABN AMRO se předpokládá další pokles proti jeho hlavní soupeři. První a nejdůležitější fakt, předložené na podporu tvrzení, je na trhu zklamání nad nedostatkem náznak o budoucích úrokových sazeb.

Další, doprovodné prohlášení také uvedl, že budoucí zvyšování sazeb by byl omezený a na postupné tempo, po zohlednění inflace. BoE má podle úrokovou sazbou 0,7% v roce 2018. To znamená, že by mohlo být pouze jedno zvýšení úrokových sazeb v příštím roce, pokud to podmínky povolení. Pokud inflace odezní rychleji, než se předpokládalo, pak šance na zvýšení sazeb v roce 2018 sníží do značné míry. ABN AMRO také očekává, že ekonomika spojeného KRÁLOVSTVÍ k provedení mírně, s nevýhodou rizika vzhledem k Brexit související jednání. Tak, základy, laskavost sestupný trend v pár GBPUSD v krátkodobém horizontu.

Pár GBP/USD se tvoří medvědí vlajka vzor, jak je znázorněno na obrázku níže. Dále, indikátor RSI se pohybuje pod čtení 50. Proto očekáváme, že měnový pár pokračovat sestupný trend brzy.

Pár GBP/USD: 6. listopadu 2017.

Získat pravděpodobné sestupný trend, můžeme jít krátké, pár GBP/USD v blízkosti 1.3070, s příkazem stop loss na 1.3150. Krátké pozice budou pokryty v blízkosti 1.2915. Podobně jako investice mohou být vyrobeny v dal možnost těžit z pár GBP/USD to je pokles. Realizační cena asi 1.3070 je to, co bychom hledat při vstupu do obchodu. Volba by měla zůstat aktivní po dobu jednoho týdne od data nákupu.

Nejnovější články: