General Motors zase vzestupnou na plány expanze

Zprávy o možné pokuty ze strany Čínských orgánů, na nejmenovaný americký výrobce automobilů pro monopolní přístup, vytáhli sdílet ceny Detroitu na bázi General Motors Company (NYSE: GM) na minimum $35.80. Nicméně, podrobnosti uvedené níže naznačují, že investoři by měli uvažovat o nákupu akcií v poklesech.

Noviny, China daily, který informoval o možném dobře, neměl jméno výrobce automobilů, zejména. Přesto se společnost v otázce je věřil být General Motors. To je založeno na Bloomberg zprávu o tom, že šetření je zaměřena na Shanghai GM.

Závod vyrábí několik známých značek jako Cadillac, Chevrolet a Buick. To je 50: 50 joint venture společnost vytvořil GM a Čínské SAIC Motor Corp. To znamená, že pokuty vybírané Čínské orgány by být sdíleny rovným dílem mezi ně. Rozsah výtvarných může být kdekoliv mezi 1% a 10% výnosů z Číny operace.

Bloomberg

V průběhu třetího čtvrtletí, Čínská operace vykázané příjmy zhruba 459 milionů. To znamená, že v pořádku facku by být značná, ale ne do té míry ovlivňují GM výsledky za čtvrté čtvrtletí. Šetření bylo provedeno u NDRC (Národní Rozvojové a Reformní Komise), což je cena dohled bureau z Číny.

Je to obchod jako obvykle pro společnost v USA. General Motors oznámila, že bude investovat až do výše $334 milionů v severní části státu New York. Investice bude použita na modernizaci strojů a zařízení za účelem výroby nové generace motorů a náhradních dílů. Společnost obdrží 7 milionů dolarů daňových úlev pro plánovaný upgrade. Tolik jako 67 nových pracovních míst bude vytvořena v tomto procesu a téměř 2000 pracovních míst budou chráněny.

V poslední době General Motors začala dodávat Chevrolet Bolt elektrické vozidlo pro své zákazníky. Je uznávaný jako jeden z hlavních konkurentů Tesla Model 3. Akcie také dostal upgrade od analytiků na Zimní Inc. Nyní má "hold" rating, namísto předchozího "sell" rating.

Cena graf ukazuje existenci menší podporu pro akcie v 36.20. Indikátor MACD je dělat U-turn v sub-grafu. Můžeme tedy očekávat, že akcie se odrazí zpět v krátkodobém horizontu.

General Motors Skladem Cena: 19. prosince 2016

Binární obchodník může vydělat na krátkodobé uptrend zakoupením vysoké nebo vyšší zakázky od renomovaných broker. Dlouhé pozice může být užíván tak dlouho, jak akcie obchoduje pod $36.75. Obchodník by měl také vybrat datum vypršení platnosti mezi 27. a 29. prosince.

Nejnovější články: