Kanadský dolar posiluje na jestřábí prohlášení BoC

Nižší než očekávané nezaměstnanosti nároky v USA a prudký pokles cen ropy poháněných rally na USD/CAD pár v minulém týdnu. Dvojice, která zasáhla vysoký 1.3470 včera, se snaží upevnit jako cena ropy hrozí přesunout dolů nižší.

Nicméně, očekáváme, že Kanadský dolar odrazit v následujících dnech z důvodů uvedených níže.

V Bank of Canada vyjádřil optimismus o ekonomice v její měnové politiky zprávě vydané v úterý.

Centrální banka poukázal na to, že nedávné ekonomické údaje, je silnější, než se předpokládalo, a že by absorbovat nadbytečnou kapacitu v první polovině roku 2018. BoC nechala úrokové sazby beze změny na úrovni 0,50%. Nicméně, prohlášení BoC je považován za jestřábí.

Financial Times

Zpráva z American Petroleum Institute uvedl, že na dodávkách ropy klesla 840,000 barelů minulý týden. Nahlášené údaje byly nižší než Bloombergs konsensem odhadů 1,4 milionu barel pokles dodávek. Kontrastní data přinesla prudký pokles cen ropy. Nicméně, je třeba poznamenat, že vývoz ropy ze Saúdské Arábie klesla na 21-měsíční minimum 6.95 milionů barelů za den v únoru.

I na akciovém hromady v Oklahomě, největší skladování ropy hub v USA, klesl 570,000 barelů minulý týden.

Saúdský ministr energetiky Khalid Al-Falih uvedl, že producenti ropy jsou velmi dobře v souladu s zastavené produkce, střih a nedávné zvýšení zásob je způsobeno především na údržbu rafinérie. Můžeme tedy očekávat, že ropy se odrazí zpět rychle. Kanadský dolar by přirozeně posilovat s nárůstem ceny ropy.

Mezitím americký Prezident Trump měl domníval, že americký dolar je stále silnější, a navrhl, že Fed držet úrokové sazby nižší. Navíc, slabé non-farm zaměstnání přírůstky 98.000 v Březnu, na trh očekávání 174,000, a nižší než minulý měsíc kromě 215.000 má pochybnosti o zvýšení sazeb v červnu.

Trump je neúspěch na zrušení Zákona o Cenově dostupnou Péči, obecně označované jako 'Obamacare', byl také vytvořen celkový negativní sentiment o americký dolar. Proto očekáváme, že medvědí zvrat v páru USD/CAD.

Z grafu vyplývá, prokázanou odolnost pro páru USD/CAD na 1.3580. Indikátor RSI je v překoupené oblasti. Tedy, obchodník, můžete očekávat, že změna trendu na USD/CAD pár začít na 1.3580 úrovně.

USD/CAD Pár: 21. dubna 2017

Těžit z předpovídal pokles, bude zkrat v páru USD/CAD by být ideální volbou pro měny obchodník. Krátké pozice mohou být vytvořeny v blízkosti 1.3580, s příkazem stop loss nad 1.3680. Na příkaz take profit může být umístěn v blízkosti 1.3230.

Investice do opce, obchodník může sklízet bohaté odměny z páru USD/CAD je pokles. Možnost by měl mít platnost po dobu jednoho týdne. Navíc, pro vyšší šance na úspěch, smlouva by měla být pokud možno zakoupit, když se pár obchoduje v blízkosti 1.3580.

Nejnovější články: