Thajsko Schvaluje Čtyři Crypto Exchange Licence

Kryptoměny jsou velký zlom v Thajsku jako vláda vydala licence na čtyři crypto výměny. To je krok, který následuje v Japonsku je stopách řádně regulovat kryptoměna výměny.

Tam bylo zpočátku sedm uchazečů, ale Thajská vláda se rozhodla udělit pouze čtyři z nich s licencí. Jeden ze zbývajících uchazečů se stále čeká na to delší recenzi, aby být dokončena, zatímco poslední dvě jsou kritizovaný pro vypnutí.

Čtyři výměny, které se podařilo s jejich žádosti o licenci jsou Bx, Bitkub, Mince, a Satangů Pro. Všechny čtyři z nich dostaly povolení k provozu a jsou již připravuje na další akce v crypto trhu. Tohle bude těžký boj, i když, jak několik zemí už riskovali své pohledávky v Asii konkurenční crypto trzích. Japonsko, Hong Kongu a Vietnamu, mají prosperující crypto trhy a bude zajímavé vidět, jak crypto trhy v Thajsku jízdné.

V prohlášení, Jirayut Srupsrisopa, zakladatel Bitkub, řekl

Můžeme s partnerem tradiční finanční instituce, makléři, e-peněženky, atd. nabídnout více finančních produktů pro zákazníky. Zúžení bylo nařízení.

Přechod k nařízení začalo minulý rok, když Thajsku oznámil, že oni byli uvedení se stanoví pravidla pro počáteční mince nabídky. V kombinaci s nově licencované burzách, investoři mohou vidět, Thajsko jako jedna z možných bezpečné útočiště pro cryptocurrencies v regionu. Mnoho crypto investoři hledají takové útočiště poté, co Čína zakázala cryptocurrencies a NÁM CHVILKU trvá tvrdý postoj na crypto výměny.

Tam je ještě jedna licence, která se děje prostřednictvím procesu přezkumu. Mince Aktiv prochází delší recenzi a zůstává naděje. Výměna již přijata mimořádná krok střelby celé jeho vedení a nahradit je tak, že to může vyhrát svou nabídku o licenci.

Dvě Výměny Musí Zavřít, Než Jan

Dvou výměnách měl své žádosti o licenci zamítnuta. Dvě výměny, Cash2Coins a Jihovýchodní Asii Digitální Výměna se má vypnout dříve, než na konci ledna. Důvodem pro zamítnutí jejich žádosti o licenci bylo, protože jejich know-your-customer (KYC) politiky nesplňuje review board.

KYC požadavek se má zabránit praní špinavých peněz a zvýšit bezpečnostní opatření, které je nezbytné udržet zákazníky bezpečné. Thajsko chce, aby se ujistil, že všechny jeho licencované crypto výměny mají vše, co je v zájmu zachování jeho investoři bezpečný a pokračovat v Thajsku atraktivní volbou pro ty, kteří chtějí jednat v cryptocurrencies.

Nejnovější články: