FCA Trvale Zakázat Binárních Opcí Od Zítra

The Financial Conduct Authority (FCA) potvrzuje, že se to bude valit ven trvalý zákaz na maloobchodní prodej binárních opcí.

To nemusí přijít jako velké překvapení jako ve velké BRITÁNII finanční watchdog uložila hlavní omezení na obchodování binární opce výrobků v roce 2018 na základě Evropské cenné Papíry a Trhy (ESMA) omezení.

Tato omezení měly být dočasné, ale FCA se rozhodli, že nejlepší cesta vpřed byla vyvalit trvalý ban.

FCA zjišťovat zpětnou vazbu na trhu během dočasný ban a vzhledem k tomu, že zpětná vazba byla velmi pozitivní, trvalý zákaz byl vždy na karty. Od 2. dubna, všechny firmy, které působí v BRITÁNII nemusí prodávat, uvádět na trh nebo distribuují binární možnosti pro maloobchodní spotřebitele. Zákaz FCA jde ještě o krok dále, než předpisy stanovené orgánem ESMA.

Podle FCA, zákaz se bude vztahovat i na jednu z mezer v ESMA zákazy. Pokrývající tzv. sekuritizovaných binární možnosti, zákaz se vztahuje na tyto produkty, protože oni mají stejná rizika pro investory, protože jejich rodiče produktu. Binární opce jsou finanční produkty, které přicházejí s obrovské riziko, protože to vše závisí na ano nebo ne následek, že kupující má učinit. Správné rozhodnutí může přinést zisk vzhledem k tomu, že špatné rozhodnutí přináší ztrátu.

Volba je obvykle to, zda cena komodity nebo majetku půjde nad nebo pod určitou cenu k určitému datu nebo v určitém čase. Problém s binární možnosti je, že je trochu moc, jako hodit mincí pro některé lidi, což je důvod, proč tam je spousta regulační odpor.

V prohlášení, Christopher Woolard, FCA Výkonný Ředitel pro Strategii A Soutěže, řekl

Binární opce jsou hazard produkty, oblečený jako finanční nástroje. Potvrzením naší ban dnes jsme zajistit, aby investoři neztratili peníze z podstaty vadný výrobek.

Ochrana Investorů

S ESMA opatření na místě, nikdo je vlastně nákup nebo prodej binární opce. Co FCA zákaz se je dále potvrzují, že binární možnosti se nevrátí na trh, i pokud spojené KRÁLOVSTVÍ opustí EU.

FCA se domnívá, že toto rozhodnutí bude snížení ztrát investorů tím, že až do £17 milionů ročně. Tento zákaz se bude také pomoci snížit všechny podvodné stránky, které nabízejí falešné binární možnosti. FCA také vydal upozornění pro investory, říkat jim, že oni by měli jen dohodu s FCA licenci firmy a že každá společnost nabízí velké BRITÁNII binární možnosti služeb nyní je pravděpodobné, že běží o podvod.

Nejnovější články: