Euro k posílení na vysoké "skutečné" sazby v Eurozóně

Na EUR/CAD páru bylo obchodování mezi 1,43 a 1.4600 za poslední čtyři měsíce. Problémy s nezaměstnaností, nízkou inflací, a negativní dopad rozhodnutí spojeného KRÁLOVSTVÍ EU opustit, jsou hlavní problémy, kterým čelí eurozóna.

V případě Kanady, ekonomika smluvně během druhého čtvrtletí, a to především vzhledem k nízké ceně ropy a požár v regionu Alberta. Takže ani Euro, ani Kanadský dolar byl schopen vládnout další průběžně. To mělo za následek rozsah vázán pohyb. Nicméně, pohled na nedávný vývoj v Kanadě a eurozónu ukazuje, že Euro, dolar posílí vůči Kanadskému dolaru v nadcházejících týdnech.

V pondělí, Eurostat oznámil, že stavební aktivita v Eurozóně se zvýšil o 3,1% y-o-y v červenci. Během předchozího měsíce, instituce oznámila, 0,6% y-o-y růst. Hlášeny zisk je největší za posledních pět měsíců.

PressTV Zprávy Videa

Podle analytiků Morgan Stanley, Euro, dolar by zůstat optimistický v krátkodobém horizontu (2016) a začít oslabení pouze v roce 2017. Prognóza je založena na skutečnosti, že skutečný výnos (výnos minus inflace) je vysoká v Eurozóně, která pokračuje přilákat investory, kteří půjčují peníze prostřednictvím nákupu dluhopisů. Kromě toho, v rozvahách finančních institucí v EMU (Evropské Hospodářské a Měnové Unie) země jsou slabší. To působí jako omezení na vývoz kapitálu z EU, což vede v recyklaci přebytek běžného účtu na běžné FX úrovně. Na ECB není v pozici, aby nižší sazby dále, jak by to dále oslabit finanční instituce.

Na Statistiky z Kanady oznámila zvýšení míry nezaměstnanosti na 7% v srpnu, a to z 6,9% v červenci. Trh očekával, že míra nezaměstnanosti 6,9%. Nižší než očekávané výrobě tržby růst ve výši 0,1% y-o-y, v červenci, ve srovnání analytiků očekávání 0,6% nárůst vyvolal obavy z inflace. Nakonec, se očekává, že sníží příliv peněz do země a oslabení Kanadského dolaru. V Květnu, příliv dotkl maxima $10 miliard. Tak, v podstatě, EUR/CAD pár se očekává, že i nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

EUR/CAD pár má technicky prolomil horní pásmo rozsah obchodování. Hybnost roste, zatímco RSI oscilátor se pohybuje v býčí zóny. To znamená, že měnový pár by rozšířit svou získat další.

EUR/CAD Pár: 22. září 2016

Takže, dlouhou pozici by měl být obchod volbou pro měny obchodník. Dlouhé vstupu mohou být vyrobeny blízkosti 1.4600, s stop loss níže 1.4500. Dlouhé pozice může být prodán, když EUR/CAD pár stoupá na další rezistence na 1.4920.

Podobně, one touch opce může být koupil binární obchodník vydělat na uptrend na EUR/CAD pár. Cílovou cenu pro call opce, obchod by měl být 1.4800 nebo nižší. Obchodník by měl také zajistit, že smlouva zůstává v platnosti po dobu nejméně čtyř týdnů od data nákupu call opce.

Nejnovější články: