Aussie posílit na rally Železné rudy, koksovatelného uhlí

V naší 17. Března článku jsme předpovídali, Australský dolar k poklesu proti Měny, a to na základě špatné práce dodatky v únoru. Měli jsme také poukázal na to, že americký dolar by posílil na Fedu potvrzení zvýšit referenční úrokové sazby nejméně dvakrát, později v tomto roce.

Kromě toho, aby obchodníci s devizami, jsme navrhli, krátké pozice v AUD/USD pár poblíž 0.7720, s take profit cíl 0.7610. Opce byla doporučena pro binární opce obchodníků. Jak se předpokládalo, pár hit náš cíl za týden. V současné době, pár USD/CAD se obchoduje poblíž 0.7480. Předpovídáme krátkodobé uptrend ze současné úrovně na základě skutečnosti uvedené v následujících odstavcích.

Australan očekává, že získat podporu od pravděpodobný nárůst cen železné rudy a koksovatelného uhlí. Na tropickou bouří Debbie, která zasáhla severovýchodní Austrálie v posledním týdnu Března, má výrazně vliv na výstup z dolů. Krátkodobé narušení výroby by pravděpodobně mít vliv na dodávky high grade (62%) železná ruda a tlačit ceny nahoru. Železná ruda získala o 4% za posledních několik dní k obchodu na asi 67 dolarů za tunu.

Al Jazeera English

Bouře má také vliv na produktivitu koksovatelného uhlí doly, která je důležitou surovinou používanou v ocelářském průmyslu. Ceny koksovatelného uhlí, které klesly na minimum ve výši $150 za tunu v polovině února, získala již více než 100 dolarů na obchod za $263 začátkem tohoto týdne.

Mezitím, ekonomické údaje z USA, vydané minulý pátek, není povzbudivé. Flash manufacturing PMI čtení hit sedm měsíční minimum 52,8 v dubnu, na trhu je očekávání 53,9 a pod minulý měsíc čtení 53.3.

Podobně, flash services PMI čtení také hit sedm měsíční minimum 52,5 oproti analytiků očekávání 53.7. V Březnu, IHS Markit oznámila čtení 52,8. Tak, v podstatě, AUD/USD pár se očekává, že rally na základě výše diskutovaných ekonomických údajů.

Jak je vidět na obrázku níže, akcie se tvořil v blízkosti dvojité dno pattern s podstavcem na 0.7480. Zvýšení hybnosti je indikováno stochastický oscilátor, který má pozitivní divergence s cenou. Tedy, můžeme očekávat, že pár rally na úroveň 0.7640, kde je další odpor existuje.

AUD/USD Pár: 27. dubna 2017

Měna obchodník může udělat peněžní zisky z této zprávy otevřením dlouhé pozice v AUD/USD pár, v blízkosti 0.7480. Zmírnit spekulace související ztráty, příkaz stop loss, je doporučeno níže 0.7380. Zisk lze objednat u 0.7640.

Podobná nastavení mohou být konstruovány v binární trhu tím, že investice do opce. Vzhledem k počasí je pro krátkodobé, obchodník by si měl vybrat smlouvu, která vyprší v 7-8 dnů obchodování. To je také lepší investovat, když se pár obchoduje v blízkosti 0.7480 na měnovém trhu.

Nejnovější články: