SEC Šéf Žádá Kryptoměna Investoři opatrní

US Securities a Exchange Commission (SEC) Předseda Jay Clayton vydala tento týden prohlášení, varování všem, kteří jsou v současné době obchodování a zájem o výměnu původní mince nabídky (Suroviny) na cvičení extrémní opatrnost při jednání s cryptocurrencies.

Zatímco kryptoměna podporovatelů hovořili o bezpečnost a spolehlivost digitálních měn, Clayton upozorňuje na rizika odcizení a ztráta cryptocoins přes scamming a hacking.

Začátkem tohoto měsíce, SEC zmrazila majetek kryptoměna spuštění nabízí PlexCoin, poté, co zjistil, že společnost nebyla schopna plnit své slíbil, že se vrátí a lhal o jeho týmem odborníků, který zřejmě neexistují.

Wochit Podnikání

V Centru boje Proti Podvodům v Kanadě ukázal, že jako cena Bitcoinu prudce letošního roku, tak počet kryptoměna podvody. Kanaďané byli podvedeni z více než $1,7 milionů v cryptocoins prostřednictvím různých podvodů a vydírání metody v roce 2017. To je dvojnásobné množství podvodných tvrzení oznámil v roce 2016, a více než pětinásobek toho, cryptocoins, že Kanaďané ztratili v roce 2015.

Bitcoin, nejpopulárnější kryptoměna na světě, má střílel od $1,000 v prosinci 2016 na více než 17.000 dolarů v prosinci 2017. Tento masivní špice v hodnotě způsobila velký zájem v celých Spojených Státech, jak investory chci se dostat kus akce. Tento náhlý zájem způsobil SEC vydávat varovný varování pro Američany.

Clayton říká, že lidé by měli mít čas na studium své investice, než budete pokračovat. Některé z otázek, lidé by se měli zeptat, než skákání v trendu jsou: Je výrobek podléhá nařízení? Je nabízí právní a ti, kdo jej nabízejí licenci, aby tak učinily? Jsou trhy, spravedlivé a bezpečné?

Clayton poskytl některé odpovědi na tyto otázky se v jeho prohlášení, zveřejněném na internetových stránkách SEC. První, varoval lidi, že v současné době žádné Suroviny jsou registrovány u SEC. On také zdůraznil, že cryptocoins obchodovat na trzích, které mohou běžet na systémech mimo hranice USA. Z tohoto důvodu, SEC nemusí být schopen jít po špatné herce, nebo obnovit finanční prostředky, pokud je to mimo jurisdikci USA.

Prohlášení také varuje před tokeny, kteří jsou předstíral, že nástroj tokeny, ale ve skutečnosti jsou cenné papíry. Krátce po zveřejnění varování, SEC blokován společnost s názvem Munchee od zahájení ICO získávat finanční prostředky pro nové potraviny recenzi služby založené na blockchain technologie.

Munchee chtěl dát až $15 milionů kapitálu kampaň s cílem zlepšit své stávající aplikace pro iPhone, která by nejen umožňují uživatelům číst a předložit názory potravin, ale také poskytnout platformu pro lidi, aby kupovat a prodávat zboží a služby pomocí svých žetonů. Podle SEC, token nabízených Munchee se stal bezpečnosti, která by vyžadovala, aby se zaregistrovat s regulátorem. Munchee od té doby stáhlo svou nabídku, aby se zabránilo čelí trestu.

Nejnovější články: