Indie Hodnocené Číslo Jedna Investiční Destinace Na Světě

Ernst & Young nedávno vydala zprávu, že zařadil Indii jako číslo jedna investiční destinace na světě, založený na detailní průzkum, který provedla dotazování některé z nejvlivnějších rozhodovací pravomocí ve světě. Průzkum, který byl s názvem 'Ready, set Růst' za názory více než 500 klíčových rozhodovací pravomocí v top multi-národních společností z různých odvětví, jako je I. T, automotive, life sciences, výroby, infrastruktury a financí.

Více než 32% z těchto obchodních lídrů zařadil Indii jako číslo jedna země pro investice během příštích tří let a zařadil Číny, jihovýchodní Asie a Brazílie jako dalších významných míst, získat dobrou návratnost investic. Průzkum také odhalil, že 3 z každých 5 respondentů byli odhodláni investovat do Indie v průběhu příštích 12 měsíců a 62% z těch respondentů zvažuje investice do výrobního sektoru, která byla zaměřená jak na domácí a mezinárodní trhy.

Indický premiér Narendra Modi byl kladen obrovský důraz na výrobní sektor a byl agresivně podporovat kampaně známé jako 'Make V Indii, na všech jeho zahraničních cest. Jeho vláda úspěšně podařilo přilákat významné množství zahraničních investic z řady zemí a také válí flexibilní politiky na podporu zahraničních podniků do Indie a spolupracovat s místními podniky.

Oddělení Průmyslové Politiky a Propagace (DIPP) Tajemník Amitabh Kant prohlásil, že Indie je zpracovatelský průmysl se chystal explodovat a jeden z důvodů, proč investoři touží, aby se zapojili a Dělat v Indii. On řekl, že zatímco Indie má dlouhodobý cíl dosáhnout 9 až 10% růst každý rok po dobu příštích 30 let, v krátkodobém horizontu bylo cílem využít následujících tří let, aby se Indie do top 50 žebříčku na základě Světové Banky o Snadnosti Podnikání.

V prohlášení, řekl Kant

Premiér má nás výzvou přijetí Indie do top 50 na pozici Světové Banky Snadnosti Podnikání v příštích třech letech. Budeme okrajově zlepšit (naše pořadí) tento rok Jsme podstatně zlepší příští rok, ale ve třetím roce budeme určitě dosáhnout top 50. Budeme i nadále přitahovat investice v celé, a to je důležité, že Indie se stává součástí globálního dodavatelského řetězce.

Vláda také pracuje na zavedení nových politik, které jsou mnohem více flexibilní v příjemné investorů investovat v Indii a dát jim řadu daňových úlev.

Nejnovější články: