Nižší, než se předpokládalo Q2 růst HDP se změní Aussie slabý

Na 15. srpna, jsme navrhli, trvá dlouhou pozici v AUD/MXN pár na 13.90. Pro navrhované obchodu, dali jsme cílovou cenu 14.10. Jsme také doporučuje binární obchodníků k nákupu a one touch opce.

V tom deset dní, měnového páru porušil cílové úrovně. Nyní, AUD/MXN pár je schopen se pohybovat nad 14.20 úrovni a je ustupující. Vzhledem k nedávné hospodářské vývoj, jsme přesvědčeni, že AUX/MXN dvojice zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Ve středu Australský statistický Úřad uvedl, že ekonomika rostla o 0,5% ve druhém čtvrtletí skončil. června 2016.

Hlášené růst byl nižší než odhady analytiků ve výši 0,6%. Australská ekonomika rostla o 1,1% v prvním čtvrtletí. Pokles HDP růst byl přičítán snímek ve vývozu a růst dovozu.

Včera, Čínská Generální Správa Cel uvedl, že přebytek obchodní bilance v srpnu klesl na $52.05$, z $59.68 miliardy o rok dříve. Na Národní statistický Úřad oznámil, že míra inflace v Číně v červenci byl 1,8%, nejnižší za posledních šest měsíců. Zpráva bude mít negativní vliv na Aussie, jako je Čína je největším obchodním partnerem Austrálie.

MaxicoMexico je

Mexické ekonomiky, na druhé straně, rozšířil o 2,5% y-o-y ve druhém čtvrtletí roku 2016 a na špičce předběžných odhadů o 2,4% růst. Země deficit obchodu klesl na $1.83 $ v červenci 2016, od $2,38 miliardy před rokem. Je třeba poznamenat, že závislost země na příjmech z vývozu ropy se do značné míry snížily v posledních deseti letech. Příjmy z ropy nyní přispívá na méně než 20% vládních výdajů, z 34% v roce 2003.

Tak, výkyvy v ceně ropy, nemají dopad na ekonomiku, jako tomu bylo v minulosti. Země nadále těžit z dohody NAFTA. Mexiko vyváží zboží v hodnotě téměř 1 miliardy dolarů za den, a to až desetkrát, z toho, co bylo o dvě desetiletí dříve. Bez výjimky, všichni Američtí výrobci automobilů mít přítomnost v Mexiku. Snížená závislost na ropě příjmů a diverzifikaci se očekává, že udržet ekonomiku na růstovou dráhu. Proto, s ohledem na tyto skutečnosti, jsme přesvědčeni, že AUD/MXN dvojice zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf ukazuje, že během posledních jeden měsíc, the currency pair byl rozsah vázán mezi 14.00 a 14.40. Za předpokladu, že horní a dolní cenová pásma zůstanou nedotčeny, očekáváme, AUD/MXN pár přijít dolů a re-testu nižší cenové skupiny. Stochastický indikátor ukazuje, že měnový pár je v překoupené státu.

AUD/MXN Dvojice: 9. září 2016

Takže, Forex obchodník by měl jít krátký na 14.40 úrovně stop loss nad 14.50. Krátká pozice může být uzavřena, kdy AUD/MXN měnový pár klesá na předpokládané úrovni.

Replika krátké pozice mohou být vytvořeny v binární trhu prostřednictvím nákupu one touch opce. Cílová cena opce by měla být 14.15 nebo vyšší. Datum vypršení platnosti opce by měla být v ideálním případě v prvním týdnu října.

Nejnovější články: