Přísné Předpisy Sil Indie Koinex Vypnutí

Kryptoměna uživatelé v Indii utrpěli v posledních měsících, jak se vláda uvalila přísné předpisy na průmysl.

Indické kryptoměna uživatelé budou zklamáni, aby věděli, že jeden z země je největší výměny, Koinex oznámila, že to bude brzy být uzavření jeho provozu. Společnost poukázal na to, že tento pohyb byl způsoben probíhající regulační nejistoty v zemi.

Indie byla rázná opatření na crypto aktiva měsíce a je silně ovlivněna výkonnost společnosti.

V prohlášení, řekl Koinex

Posledních 14 měsíců bylo těžké provozovat digitální aktiva obchodní podnikání v Indii, z důvodu uzavření bankovních účtů držení uživatele vkladů. Vzali jsme na obrovskou finanční zátěž, aby pokračovat v obchodování digitálních aktiv a umožnit dodržující zákony Indiánů k účasti na decentralizovaných revoluce, která se přehnala po celém světě.

Výměna se týká skutečnosti, že Reserve Bank of India (RBI) má zakázáno banky z obchodování s jakoukoli crypto-související s podniky. To narušil místní operace a poškozené toku příjmů pro mnoho kryptografických podniky.

Konsorcium Indické crypto podniky se rozhodl napadnout zákaz v Indii nejvyšší soud ale řízení byly značně zpožděné. Konsorcium bodů více zpoždění vládních agentur ve vyjasnit regulační rámec je největší narušení, že místní crypto a blockchain průmyslu v Indii čelí.

To také nepomůže, že tam jsou pověsti o ještě přísnější zákony v potrubí. Tam byly zprávy, že vláda připravila návrh zákona, který zakázal všechny kryptoměny a měl tresty vězení spojené s jejich použitím.

Vnitřní problémy

Bylo to nejen vnější problémy, které trápily Koinex. Služba byla také potýká s problémy s infrastrukturou. Zprávy o problémech s jeho platební služby a brány dělali na kolech. Kromě toho společnost také čelí potíže při nákupu nového vybavení a platy svým zaměstnancům.

Koinex oznámila, že bude konec všech crypto obchodování 27. června. Všichni zákazníci, kteří si chtějí vybrat své prostředky potřebné k předložení žádosti do 15.června.

Toto uzavření není první, že Indický crypto průmysl čelí v tomto roce. Dvě výměny, Coindelta a Coinome, mají také zastavil crypto obchodování. Velký rozdíl mezi těmito dvěma a Koinex je, že Koinex má jednu z největších objemech obchodování v Indii. V Květnu firma oznámila, že obchoduje $4,400,000 za crypto měn. S Koinex uzavření, tam je značná díra v Indickém crypto průmyslu.

Nejnovější články: