Americký Dluh Domácností Převyšuje $14T Poprvé V Historii

Američané bojují s konceptem opožděné uspokojení a to je jeden z hlavních důvodů, proč mají pověst utrácet peníze, které nemají. Nedávná zpráva Federální Rezervní Banky v New Yorku ukazuje, že Američané se nadále zvyšují své dluhy pro 22. rovnou čtvrtletí.

Na celkové zadluženosti domácností v Usa zvýšil o $601 miliard během čtvrtého čtvrtletí loňského roku, což je o 1,4 procenta nárůst ve srovnání roku na rok. Je to také poprvé v dějinách Usa, že celkový dluh přesáhl 14 bilionů dolarů. Předchozí nejvyšší dluh byl zaznamenán již v roce 2008 jako recese kopl. Tento nový nárůst dluhu domácností je 1,5 bilionu dolarů více, než spike v roce 2008.

Hypoteční půjčky viděli stoupat jako to šlo až o 120 miliard $dosáhnout $9.56 bilionů. Jedním z důvodů pro to je proto, že úrokové sazby hypoték klesly která podpořila více Američanů, aby se rozhodnutí vzít si hypotéku a koupit domů. Hypoteční sazby na úvěr na 30 let klesla o téměř 100 bodů za posledních 12 měsíců. Jen, aby to do souvislostí, Američan, který má 500.000 dolarů úvěr na 30 let, bude nyní muset zaplatit o 300 dolarů méně každý měsíc.

Tato atraktivní nabídka na sjednání hypotéky mohou být zaslány v 18. do 29 demografické. Této věkové skupině došlo k velkému nárůstu hypotečních úvěrů a nyní předčil poslední velký nárůst, který byl již v roce 2007.

Fox Business

Celkový Dluh Se Stále Zvyšuje

Zda je hypoteční dluh, studentské dluhu nebo dluhu kreditní karty, Američané i nadále hromadu na půjčky. Student dluh, který stál na $1.46 bilionu ke konci roku 2018, nyní se vyšplhal na $1.51 bilionů. Co je zajímavé, tady je více než 100 miliard dolarů v studentské dluhu padá na bedra lidí, kteří jsou více než 60 let.

Kreditní karty dluhu, který je jedním z nejčastějších způsobů, jak pro Američany, aby se dostal do dluhu se zvýšil o $930 miliard. Kreditní karty delikty také svědkem 18 měsíc vysoko, jak oni šli nahoru po 8.36 procent. Auto dluhu, který vzrostl za posledních 35 čtvrtiny v úseku i nadále zvyšovat a nyní stouply o 16 miliard $od posledního čtvrtletí.

Nejnovější články: