Aussie oslabuje na pokles cen železné rudy

Na základě rally cen železné rudy a koksovatelného uhlí, 13. října, měli jsme poučeni, obchodníci s devizami se otevřít dlouhou pozici v měně AUD/JPY páru na 78.20, s cílem účetní zisk na 79.80.

Stejná analýza zpráva doporučuje, binární obchodníci investovat do one touch opce.

V asi dva týdny, cíle byly splněny. Měnový pár konsolidovány na 80 úrovní a šel dále, aby zasáhla vysoký 82.80. Nyní, na základě argumentů níže, jsme přesvědčeni, že je ten správný čas jít krátký na AUD/JPY páru.

V pondělí, Japonský úřad Vlády oznámil, že ekonomika rostla o 0,5% ve třetím čtvrtletí, ve srovnání s čtvrtletí končící v červnu. Analytici očekávali růst HDP o 0,2%. Na roční bázi, Japonský HDP vzrostl o 2,2%. Pozitivní zprávy se očekává, že mírně posílení Jenu, který spadl prudce v minulosti jeden měsíc.

Novinky Svět

S ohledem na rally vidět ve Dolar v minulém týdnu, můžeme tvrdit, že na trhu se cena pravděpodobné zvýšení úrokových sazeb Fed v prosinci. Tedy, v tomto bodě v čase, bylo by nerozumné očekávat další růst amerického dolaru pouze na základě zvýšení sazeb.

Jako vzrušení nad Trump vítězství začíná ustupovat, Dolar by opravit sám a to by byl přirozeně doprovázen růstem Jenu.

Jak se očekávalo, které obchodníci po celém světě, cena železné rudy klesla o 9% na $72.80 za tunu v úterý, po nárazu dva rok maxima $79.80 na minulý pátek. Značný pokles cen železné rudy obvykle přináší Aussie dolů jako komodita je číslo jedna vývozní příjmy činná Austrálie. Na základě informací uvedených výše, očekáváme krátkodobé korekci na AUD/JPY páru.

AUD/JPY graf ukazuje, že měnový pár ztrácí tempo po nárazu do rezistencí na 82.80. Stochastický oscilátor je na pokraji přechodu pod čtení 50. Takže, můžeme očekávat krátkodobou korekci v grafu.

AUD/JPY Páru: 18. listopadu 2016

S výše technické a fundamentální analýzy v paměti, doporučujeme jít krátký na AUD/JPY páry v blízkosti hladiny 82. Aby se zabránilo ztrátám v důsledku neočekávaného nárůstu volatility, příkaz stop loss může být umístěn nad 83.20. Krátké pozici, může být pokryta v blízkosti 80.30.

Binární obchodník může umístit své sázky na one touch opce s cílovou úrovní větší než 80.50. Šance na ukončení obchodu s peníze jsou vyšší, pokud prodejní opce zůstává v platnosti po dobu nejméně dvou týdnů.

Nejnovější články: