SIX Swiss Exchange Bude Seznam První Globální Multi-Crypto ETP

Zbrusu nový multi crypto exchange obchodovaných produktů (ETP), které budou brzy uvedeny na jedné z Švýcarsko je největší burzy.

Na Amon Crypto ETP bude brzy otevřena pro investory zadáním ŠEST burze ve Švýcarsku.

Nové ETP je podpořena Švýcarskou spuštění Amun AG. Plán je, že to bude první globální multi-crypto ETP. To budou uvedeny v indexu HODL.

To bude sledovat několik hlavních cryptocurrencies, včetně Zvlnění, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Hotovosti a Bitcoinů.

ETP bude dávat akcie do každého kryptoměna, i když to nebude stejné. Bitcoin, že svět je největší kryptoměna, bude mít polovinu ETP akcie. Zvlnění bude držet 25,4 procenta a Ethereum bude mít 16,7 procenta. Zbývající podíl bude přenechán Bitcoin Hotovosti a Litecoin.

Amun vysvětlil, že ETP vyloučeno mnoho cryptocurrencies z jeho volby z několika důvodů. Je vyloučeno jakékoliv cryptocurrencies, které byly spojeny s fiat money, pro anonymitu, chyběla likvidita, a bylo obchodování na non-důvěryhodné výměny. Tím se zajistilo, že ETP by mít solidní základnu za to.

Hany Ashwanem, generální ŘEDITEL společnosti Amun AG, oznámila, že jejich nejnovější ETP bude dodržovat nejpřísnější předpisy následuje další Etf na trhu. To má zajistit, že investoři budou moci plně důvěřovat ETP.

V prohlášení, řekl Ashwanem

Na Amon ETP dá institucionální investory, které jsou omezeny na investice pouze do cenných papírů, nebo nechtějí nastavit vazby pro digitální aktiva expozice cryptocurrencies. To bude také poskytnout přístup pro drobné investory, že v současné době nemají přístup k crypto výměny vzhledem k místní regulační překážky.

SIX Swiss Exchange

Amun ETP produkt bude řídit německý index jednotka VanEck, Mv Index Řešení. Amun AG vychází z Zug ve Švýcarsku. Firma má v plánu oznámit ETP od září, ale tam nebylo mnoho zpráv o navrhované ETP až do teď. Burza že Amun AG vybrala pro jeho spuštění ETP je velmi působivé.

Na SIX Swiss Exchange je čtvrtá největší burza v Evropě. Obchodování na zajistí, že ETP bude mít pevné expozice, a být schopen dosáhnout různých trzích. Thomas Zeeb, ŠEST je vedoucí cenné papíry již dříve ukázaly, podpora blockchain technologie, v poslední době říká, že blockchain-založené digitální výměny nahradí běžné výměny za posledních deset let díky výhodám, které dávají různé finanční instituce.

Nejnovější články: