Dolar na Senátu schválení rozpočtu plán

Minulý týden, Senát USA schválil rozpočet plán, který dává způsob, jak pro daňové škrty. Zejména americký Republikánský Senátor Rand Paul dal svou podporu pro navrhované daňové reformy zákona. Dolarový index (DXY), který sleduje americký dolar vůči koši G10 měn, zaznamenal svůj největší měsíční zisk 0.49% minulý pátek. Dolar se otočil býčí, protože trh očekává, že Trump daňové reformy do push up růstu a inflace.

Dále, na trhu je také předvídání Fed zvýšení sazeb v prosinci. To lze chápat z 2-letého státní Pokladniční poukázky výnos, který vzrostl na 1,55%, z 1,26% na 7. září.

Šance na zvýšení sazeb prosince jsou nyní na 80%, podle Fed Funds Futures data. Že by to přidat na síle Měny.

CBS dnes Ráno

V Evropě, Prezident katalánské Carles Puigdemont odmítl k poklesu nezávislosti tvrdí, minulý týden. Po, španělský Premiér Mariano Rajoy dovolávat se článku 155' ústavy a zavedla přímou správu na Katalánsko. Region byl také zbaven své samostatnosti. Stupňující se politické napětí by odrazovat od investic v Euro regionu.

Na ECB se očekává, že na setkání ve čtvrtek, a vydá své programové prohlášení. Analytici očekávají, že měsíční nákupy aktiv se sníží na 30 miliard eur v roce 2018. Obchodníci a investoři se obávají, že takový holubičí zužující by odložit zvyšování sazeb v Eurozóně, aby do roku 2019. V současné době, ECB je nákup 60 miliard eur za aktiva každý měsíc nepřímo pohánět hospodářský růst v Eurozóně. Tak, hospodářský vývoj, laskavost pokles o pár EUR/USD v tomto bodě v čase.

Populace čelí odporu na 1.1860. Dále, pár EUR/USD se také pohybuje pod 200-období klouzavý průměr. Slabost v pultu je také indikován klesající momentum indikátor. Můžeme tedy očekávat, že pár EUR/USD dostat na další úroveň podpory na 1.1520.

Pár EUR/USD: 26. října 2017

V forex trhu, můžeme jít krátké poblíž 1.1820, s příkazem stop loss nad 1.1880. Pokud dvojice klesá, jak se očekávalo, pak bude zisk být rezervovány v blízkosti 1.1560. Dále, můžeme také investovat do opci, pokud smlouva je platná na jeden týden. Dáváme přednost vytvoření obchodu, když se kurz páru EUR/USD je o 1.1820.

Nejnovější články: