Kanadský dolar stoupat na lepší než očekávaný růst HDP

Požár v regionu Alberta v Kanadě a následné zprávy o jeho negativní dopad na příjmy z vývozu držel Kanadský dolar slabý pro většinu srpna.

Podobně, nejistota v USA, Fed zvýšení úrokových sazeb a smíšené ekonomické údaje uchovávány Dolar slabší. To nepřímo pohonem Japonského Jenu, bezpečné útočiště měny.

Nicméně, některé překvapující zjištění učiněná CIBC trhy se nám věřit, že směnný kurz CAD/JPY pár se chystá přestěhovat do 80 úrovní brzy.

My vám tímto předložit argumenty, které tvoří základ naší býčí pohled na CAD/JPY páru.

CNBC

Obchodníci, kteří nejsou aktivní na trhu komodit pomocí zprávy nebo ekonomických údajů týkajících se ropy pro dlouhé nebo krátké pozice v Kanadském dolaru. Důvodem je, že pro více než deset let Loonie měl přímou souvislost 78% ropy. Nicméně, to už se zdá být případ, jak za CIBC trzích.

Když ropa ocení asi $10 za poslední měsíc, na základě korelace, trh čekal Kanadský dolar stoupne o minimálně 2,5%. Zatímco norská Koruna, což je také cena ropy závislé měny, shromáždil dle počasí, Kanadský dolar ne. Analytici se domnívají, že Kanadský dolar bude vykazovat značný pohyb pouze v případě, že surová přesune z 40 dolarů na 50 dolarů rozsahu.

Tak, aktuální cena asi 45 dolarů za barel, bude mít malý negativní dopad na Kanadský dolar. Na druhou stranu, Statistiky Kanada oznámila, že ekonomika rozšířila o 0,6% v červnu. Růst HDP byl vyšší, než analytici očekávání 0,4% růstu. Kromě toho, ekonomické expanze otřela o 0,6% poklesu v Květnu.

Na NÁS Fedu Janet Yellen naznačil, že zvýšení sazeb je možné v nadcházejících týdnech, jak se americká ekonomika ukázala firma známky oživení. Jakékoliv pochybnosti ohledně zvýšení sazeb byl dán na odpočinek tím, že připomínky Fed Místopředseda Stanley Fischer. V reakci na dotaz z CNBC, Fischer uvedl, že existuje vysoká pravděpodobnost zvýšení sazeb příští měsíc a opět na konci roku. Na základě této zprávy, jsme přesvědčeni, že spekulanti by se soustředit na budování dlouhých pozic na dolaru. To by nepřímo oslabit Japonský jen. Takže, vzhledem k celkovému scénáři očekáváme, CAD/JPY zůstane v uptrend v nadcházejících dnech.

Z grafu vyplývá, konsolidace CAD/JPY pár at78 úrovně. Na indikátoru stochastic se pohybuje ven z medvědí zóně. To odráží možnost uptrend v CAD/JPY páru. Další rezistence na kříži, existuje na 81.60.

CAD/JPY Páru: 2. září 2016

Takže, Forex obchodník by měl pouvažovat o dlouhou pozici v CAD/JPY se měnový pár poblíž 78.80. K ochraně účtu před nečekanými volatility, příkaz stop loss může být umístěn níže 77.40. Zisk pro dlouhou pozici lze rezervovat na 81.

Obchodník může uvažovat o koupi one touch opce smlouva, ze vhodnou binární broker. Cílová úroveň pro call opce by měla být asi 81. Co se týče smlouvy, uplynutí doby týče, obchodník by měl vybrat datum poslední týden v září.

Nejnovější články: