VW nabízí 6-rok záruka, aby získali důvěru zákazníků

Minulý měsíc, automobilový výrobce Volkswagen AG (OTC: VLKAF) přiznal podvodů v diesel emisní skandál. Německá společnost také nabízí urovnat spory s vlastníky automobilů a agentury pro životní prostředí tím, že pomineme 25 miliard dolarů na náhradu škody.

Na základě této zprávy, jsme měli předpokládá pokles ceny akcií a požádal obchodníky, aby nákup put opce platí na týden. Doporučení bylo vydáno, když se akcie obchoduje nad $152 v OTC trhu. O týden později, akcie klesla pod 150 dolarů, což má za následek zisk z návrh. Minulý týden, akcie hit minimum $142.

Na základě skutečností uvedených níže, očekáváme zhodnocení na akciovém Volkswagen v nadcházejících dnech.

Volkswagen je teď uvedení obrovské úsilí, aby získat zpět důvěru amerických zákazníků. Před New York road show, společnost oznámila, že bude nabízet šest-rok, nebo 72.000 km (1.15 lakh kilometrů), záruka na Atlas SUV , které jde na prodej příští měsíc. Společnost také oznámila, že Tiguan SUV, které se očekává, že bude představen v roce 2018, bude mít podobnou nabídku.

Volkswagen Group Chief Executive Hinrich Woebcken domníval, že záruka je dalším krokem vpřed v řešení potřeby Amerických zákazníků. Woebcken také poukázal na to, že společnost je soupeři jsou nyní nabízí pouze tři roky nebo 36.000 km, záruka na podobných vozidel.

Emisní skandál vážně ovlivnil prodej Volkswagenu v USA. V roce 2015, tržby klesly o 5%. V loňském roce, se počet prodaných jednotek poklesl o 8% na 323,000 vozidla.

Po skandálu bylo ohláseno médii, Volkswagen pozastavuje prodej vozidel s dieselovým motorem všichni společně v NÁS. Do určité míry to má re-instated důvěru zákazníků ve společnosti. V Q1-2017, na prodej Suv vzrostl o 10% na meziroční bázi. Zejména, růst má přijít v období, kdy ostatní výrobci automobilů se snaží udržet jejich předchozím roce je objem.

Co je důležitější, společnost je ještě představit sedmimístný Atlas na trhu. Volkswagen investuje téměř 900 milionů dolarů na zahájení produkce Atlas v šest let staré továrny v Chattanooga, Tennessee. Woebcken také naznačil, že nový mid-size SUV, které mají být zavedeny nejdříve v USA, bude také být vyrobeny ve stejné továrně.

Z 475,000 2-litrový diesel vozidel, které mají být koupil od majitelů, kteří byli ovlivněni emisní skandál zatím Volkswagen koupil zpátky 238,000 vozidla.

Společnost poukázal na to, že to dosáhl svého cíle nákupu zpět 50% dieselového vozidla dříve, než se předpokládalo. Tedy, s ohledem na zlepšení v provozu, můžeme očekávat zhodnocení na skladě.

Pozitivní čtení Chaikin money flow ukazatele podporuje uptrend, technicky. Křížení MACD indikátor je hlavní linie nad signální linii také potvrzuje zvýšení hybnosti. Tak, to by bylo moudré jít dlouho na skladě v tuto chvíli.

Volkswagen Skladem Cena: 18. dubna 2017

Binární obchodník může koupit call opce získat od prognózy. Volba by měla pokud možno platnosti dnem 26. dubna a obchodu by měla být přijata, pokud podkladové akcie Volkswagen obchody poblíž 145 dolarů do akciového trhu.

Nejnovější články: