QuickQuid Zhroutí V BRITÁNII Po Mši Stížností

Výplaty úvěrů na trhu ve Spojeném Království zažil svůj spravedlivý podíl na spory v nedávné době.

Nejnovější rock trhu pochází z QuickQuid, která je nastavena na blízko operací po mnoho z jeho zákazníků tvrdí, že jim byla dána úvěry nebyly způsobilé, a jsou nyní nuceni platit úrokové sazby, což si nemohou dovolit.

QuickQuid čelí více než 3000 stížností během prvních šesti měsíců tohoto roku od zákazníků, kteří tvrdili, že byly prodány na půjčky, které si nemohou dovolit splácet.

NÁMI založené firmy Enova , kdo vlastní QuickQuid se snaží vymyslet způsob, jak vyřešit tento problém několik měsíců. Jednalo se o jednání s Britskými úřady, kteří byli uvedení regulační tlak na společnosti, aby tyto problémy vyřešit.

Nicméně, firma generální ŘEDITEL David Fisher potvrdil, že jednání mezi společností a vláda selhaly. Jako výsledek, QuickQuid teď opustí britský trh a začne likvidace jeho činnosti. Jak nyní, společnost se zastavil všechny úvěrové operace. Náhlý odchod QuickQuid z UK na trhu bude vytvářet problémy pro investory, stejně jako ty, kteří potřebují být zaplacena.

Zákazníci, kteří dluží peníze společnosti, bude stále muset vymazat své dluhy, i když společnost již působí v BRITÁNII. Peníze a Důchody, Služby ve velké BRITÁNII potvrdil, že jakákoli smlouva o půjčce s QuickQuid musí být uchovávány, všechny platby omezena na pravidelný harmonogram. Žádné zmeškané splátky by mohlo mít za následek další poplatky a poplatky.

QuickQuid Musí Vyplatit Odškodnění

Financial Conduct Authority (FCA), zavedla pravidla, zpět v roce 2014 se bránit výplatě úvěrů průmysl v jít přes palubu s jejich úroky. Pravidla státu, pokud jedinec byl prodán úvěr od úvěrové společnosti, jako QuickQuid a nebyly způsobilé pro půjčky, úvěrové společnosti budou muset kompenzovat.

Další důvody pro odškodnění by mohlo být dostat se back-to-back úvěrů nebo museli vrátit půjčku opakovaně. Je to proto, že by to mohlo znamenat, že úvěr nebyl dostupný v první řadě. Pokud osoba, která má vzít půjčku, najednou se snaží začít platit své účty, protože jejich půjčky, mohlo by to také znamenat, že nejsou způsobilé pro půjčky.

Pokud je osoba na náhradu škody, je třeba napsat formální stížnost a předložit důkaz, že úvěr nebyl dostupný. To znamená, zasílání kopií e-mailů, bankovních výpisů a kreditní zprávy jako důkaz. Dopis by měl pak požádat o vrácení peněz na úroky a poplatky placené.

QuickQuid očekává se, že tisíce těchto dopisů v nejbližších dnech a předpisy vyžadují QuickQuid splatit zákazníky v osmi týdnech. Nicméně, vzhledem k počtu stížností, zákazníci by měli očekávat nějaké zpoždění.

Nejnovější články: