Singapur se Snaží První Crypto Soudní proces Zahrnující B2C2 & Quoine

Kryptoměna je vždy ožehavé téma něco nevhodného nebo nezákonného odehrává někdy tak často. Singapur má být osvobozeny od většiny z těchto crypto podvody za posledních pár let, ale zrovna to začalo být zajímavé.

První studie zahrnující cryptocurrencies v Singapuru začal na začátku tohoto týdne. V případě, že je mezi B2C2, tvůrce trhu a likvidity poskytovatele, a crypto exchange Quoine.

Špatný Obchod Zvraty

Srdce případu je, že B2C2 tvrdí, že Quoine zvrátit sedm obchodů v dubnu 2017, která vyústila v B2C2 ztráty výnosy z obchodů bez povolení.

Podle B2C2, to porušuje dohodu mezi ním a Quoine. Doufá, že se podaří obnovit kolem 3,085 bitcoins z výměny. Současná hodnota z této částky je kolem 13 milionů dolarů.

V prohlášení, řekl B2C2

To je B2C2 je tvrzení, že tváří v tvář vážné riziko samo o sobě má nést finanční ztráty vyplývající z obchodů Quoine vybral ten nejvýhodnější kurz na zmírnění těchto rizik tím, že prostě couvání 'nezvratné obchodů a odečtení výnosů z účtu.

Jako úvodní řeč, B2C2 právníci představila, že Quoine nepodařilo se dělat svou práci jako správce pro B2C2 aktiv. Co dělá tento případ mnohem obtížnější je to, že bitcoin ceny byly mnohem nižší, v dubnu 2017. Více než rok později a hodnotu bitcoins v obchodu se výrazně zvýšila.

Quoine námitky proti charakterizace, že zvraty byly úmyslné rozhodnutí a selhání na jejich straně. Společnost tvrdí, že programování závada vytvořil problém a ne přesné ceny na trhu byly k dispozici pro bitcoin a Ethereum, dva cryptocurrencies v otázce. Z tohoto důvodu obchodní platforma zastavil výrobu a uvádění nových objednávek – což ovlivnilo B2C2 obchodů.

Kromě toho, Quoine tvrdí, že B2C2 obchodů podíval být abnormální a velmi nepravidelné.

Podle zpráv, obchodů zapojených ceny 250 krát vyšší, než je normální. B2C2 odpověděl tím, že říká, že i přes zdánlivě nepravidelné, Quoine nemá právo zvrátit těchto obchodů.

Podmínky

B2C2 poukazuje na to, že Quoine neměl nic v jeho podmínek, který by umožnil provádět změny legálně. Nicméně, Quoine body na své riziko zveřejnění dohody, která umožnila zrušení obchodů, které byly založeny na "nenormální hodnoty."

Pro tuto část řízení, B2C2 generální ŘEDITEL Maxime Boonen vzal stojan a odpovídali na otázky. Příští týden to bude na přelomu Quoine Technický ředitel Antonio Gomez Lozada. Poté, soud se očekává, že se rozhodnutí o věci. Bez ohledu na to, co rozhodnutí, to vůbec první crypto případ v zemi se stala mezníkem v Singapuru práva a nastaví precedent pro budoucí případy.

Nejnovější články: