Blockchain Společnosti Může Ukončit, Pokud se NÁM Nepodaří S Crypto Předpisy

Budoucnost blockchain v USA je ve vzduchu a to byla přinesena do popředí v nedávné diskuse u kulatého stolu. Více než 50 z nejlepších jmen v kryptoměna a finance průmyslu svolala tento týden ve Washingtonu diskutovat o tom, jak přesně blockchain a kryptoměna může být regulována v Americe.

Tato diskuse u kulatého stolu zahrnuty průmyslu těžké váhy, jako je Coinbase, Nasdaq, Kraken a AMERICKÉ obchodní Komory. Obecný konsensus se v průběhu setkání je, že Spojené Státy musí objasnit jeho kryptoměna předpisy. Pokud ne, pak velká část průmyslu bude zmizet a přesunout se do jiné země.

Hlavním záměrem setkání bylo, že nové třídy aktiv, které cryptocurrencies představují není řádně zastoupena zastaralé předpisy. Hlavní kritika byla zaměřena na cenné Papíry a burzy (SEC), která klasifikovány cryptocurrencies pomocí 72-rok starý případ.

V SEC versus Howe, který Nejvyšší Soud rozhodl v roce 1946, nabízí půdy a služby byly klasifikovány jako investiční smlouvy. To je to, jak SEC klasifikuje cryptocurrencies. Výsledkem je, že se s nimi zachází jako s cennými papíry podle zákona. Problém je, že kryptoměna start-ups v USA jsou zmateni o tom, jak přesně by měly být v souladu s pravidly. Většina z nich v plánu použít nástroj tokeny, které mohou být obchodovány za služby a zboží. Toto je odlišné od tokeny zabezpečení a by měly používat různé regulační rámce.

Právní Kroky

To nepomůže, že právní opatření byla přijata proti stávající kryptoměna společností, které poslal smíšené zprávy k crypto operátorů. SEC byl zátah na podvodné společnosti, ale v jeho tažení, malé legitimní společnosti jsou také zahrnuty, protože obskurní, non-dodržování pravidel, stejně jako registraci u SEC. Tento zákrok může způsobit obavy u těch, které působí v šedé oblasti zákona přesídlit do jiné země.

Stěhování do jiné země, se může zdát jako velká překážka, ale digitální aktiva společnosti mají hodně jejich infrastruktury již na Internetu, který dělá tah jednodušší. To bude jen trvat trochu práce, aby přešla do nové země, kde crypto předpisy jsou přátelštější a nastavit operace.

V prohlášení, Jesse Powell, generální ŘEDITEL společnosti Kraken, řekl

Zahraniční společnosti mohou outraise jejich AMERICKÉ konkurenty a často ten, kdo vyvolává nejvíce peněz je to, kdo vyhraje. Nejen, že jsou AMERICKÉ společnosti, které nejsou schopny získat dostatek soutěžit globálně, ale AMERIČTÍ investoři také nejsou schopni investovat do těchto globálních společností

Nejnovější články: