Evropská Komise Dává velké BRITÁNII Vyklízení Domů, 12 měsíců, Prodloužení

Londýn je již dlouho hlavní finanční centrum. Pro let, to bylo k prospěchu různých clearinghouses, že se podílel na obchodování průmysl, protože to bylo nejlepší místo pro obchodování mezi USA, EU a zbytku světa.

Nicméně, Brexit se chystá přinést několik změn, a tato možnost již způsobila nějaké narušení trhu.

Snížit potenciální devastace, clearingové domy v BRITÁNII byly dány rozšíření, takže to jsou jasné věci, než jsou formálně opustit Evropský trh.

Londýn je centrem pro swapy zúčtování po celém světě díky své poloze a snadný přístup na trhy. To produkoval €640 bilionů trhu. Ale když velká BRITÁNIE opustí EU, clearingové domy bude uzamčen z jednoho z největších trhů venku. V současné době, Brexit je plánováno na únor roku 2020 poté, co žádost o prodloužení. Nicméně, vyklízení domů, nebude muset starat o tento termín, jak jsou pravděpodobné, že si dalších 12 měsíců, aby dokončit všechno.

ProductiehuisEU

To eliminuje hodně nejistoty, že se báli, protože to se dá clearingové domy času, aby přesunuli svou činnost a vyzkoušet různé možnosti. Tento čas navíc, příponu zabraňuje náhlé odstavení, jak mnozí finanční experti se obávali. Vzhledem k současnému stavu právní předpisy EU, clearingové domy by byly nuceny selhání na různé obchody, které byly součástí, pokud by nedostal tento 12 měsíční prodloužení.

Rozšíření bylo uvítáno jako clearingové domy nebyly plně připravena vypořádat se se všemi důsledky, okolní Brexit a rázný odchod by byl katastrofou z finančního hlediska a může způsobit další globální finanční krize.

Potenciální Možnosti

To bude těžké pro clearingové domy opustit Londýn a přizpůsobit se novým předpisům. Nicméně, různé clearingové instituce jako LCH, ICE Clear Europe, a LME Clear muset zvážit obraz a být zavřený do Londýna by je zastavit od mít přístup k mnoha ziskové trhy v EU.

To je důvod, proč Bank of England a Evropská Centrální Banka mají oba podnikají kroky ke zmírnění potenciální nedostatek clearingové domy. Clearingové domy sami se přestěhovali do dalších velkých finančních center, jako jsou Frankfurt nad mohanem.

S platnými předpisy, ne Evropské společnosti mohou používat non-EU na základě clearingové domy, pokud mají schvalovací razítko z Bruselu. S Brexit, žádné clearing house v UK bude vlevo vysoké a suché.

Nejnovější články: