Pět Chyb, Které Se Investoři Měli Vyhnout V Roce 2019

Tony Robbins má udělal jméno pro sebe jako jeden z předních světových obchodních a život stratégové.

S změnila více než 50 milionů životů a miliony s jeho mnoha obchodních podniků, Robbins má rozdávané zdarma poradenství pro investory.

S dnešní volatilní trhy, investoři mají potenciál vydělat velké – ale také ztratit velké, příliš.

Zde je pět bitů moudrosti, že Tony Robbins chce investoři mít na paměti při investování do roku 2019.

Není Třeba Pro Ověření

Spousta investorů, kteří chtěli, aby jejich ruce držel a řekl, že jejich investiční rozhodnutí je správné. Nicméně, Robbins říká, že to je špatný přístup. Investoři by se neměla snažit ověřit jejich stávající investice přesvědčení, ale aby se aktivně podívejte se na názory, které jsou odlišné od jejich vlastní. To je tak, že oni by mohli vidět další perspektivy. S jiného úhlu pohledu, investoři mohou vidět novou investiční příležitost nebo formulovat různé investiční přístup.

Přemýšlel O Aktuální Události, Jako Trendy

Volatilita na trhu může způsobit hodně paniky a dopad jejich rozhodnutí. Investoři by měli myslet na cenu posun jako pokračující trend. Robbins poukazuje na to, že boom a krach jsou části trhu. Prodej příliš brzy, kdy na trhu bude poprsí může dělat to mnohem obtížnější získat. Klíč, který Robbins chce investory, naučit je formulovat jednoduché investiční pravidla, která by měli dodržovat i přes změny na trhu.

Arogance Může Zničit Vás

Mnoho investorů si myslí, že jakmile se dostanete, že první milion, jsou neomylné. Robbins poukazuje na to, že to je velká chyba, jako sebedůvěra může mít za následek masivní ztráty. Výzkum ukazuje, že mužské investoři jsou náchylné k sebedůvěra a oni by měli držet na uzdě. Nejlepší způsob, jak zastavit sebedůvěra je investovat do indexových fondů. Tyto jsou nízké náklady a by mělo být snadné udržet. Poskytují také vyrovnávací paměť pro rizikovější investiční strategie, které investoři mohou využít off.

Se zaměřením Na AMERICKÉ Akcie

Diverzifikace je klíčem k investiční úspěch. Investoři, kteří vložili všechny své peníze v amerických akcií jsou koleduje o malér. S globální ekonomika, investice v zahraničních a mezinárodních akcií dává investorům šanci, aby vás počasí rocky americký trh s bezpečné nárazníkové zrušil.

Vyrovnávání Vaše Obavy

Když investoři se bojí, že se mohou dostat do spoustu problémů. Robbins říká, že chamtivost a strach vede k netrpělivosti a může často vést k investorům prodávat akcie v nevhodnou dobu. Investoři, kteří se vyhýbají riziku, protože mají strach ze ztráty peněz bude chybět na velké příležitosti. Klíčem je najít správnou rovnováhu tím, že rozhodnutí vychází ze strachu.

Nejnovější články: