US SEC Zastaví Obchodování Dvou Crypto Investiční Produkty

Americká Komise pro cenné Papíry (SEC) se zastavil obchodování dvě zahraniční-na základě cryptocurrency investiční produkty ve Spojených Státech. Zejména, jeden z produktů byl povýšen jako švédské bitcoin ETF.

Exchange-traded funds (Etf) jsou žhavé téma právě teď, s několika US bitcoin ETF návrhy v potrubí.

Možnost regulované Bitcoin ETF bude hra šance, v Bitcoinovém trhu, jako jsou tisíce investorů čeká na čerpadlo do fondů.

SEC byl váhavý při schvalování jakékoliv Bitcoin ETF aplikace tak daleko a zdá se, že zahraniční firmy využívají to tím, že podporuje jejich produkty jako legitimní Bitcoin ETF. Dotčené produkty, je Bitcoin Tracker Jeden a Éter Tracker.

Obchodování Se Zastavil V Neděli

Bitcoin Tracker Jeden a Éter Tracker byly cíle zastavení, aby na začátku tohoto týdne. SEC uvedla, že se vydala zastavit, aby na obou finančních produktů zastavit jejich obchodování, protože agentura nemá konzistentní a přesné informace o dvou z nich.

V prohlášení, Brent Pole, SEC tajemník řekl,

Komise dočasně pozastavila obchodování s cennými papíry CXBTF a CETHF, protože zmatek mezi účastníky trhu týkající se těchto nástrojů. Komise je toho názoru, že veřejný zájem a ochranu investorů požadovat pozastavení obchodování s cennými papíry z výše citované společnosti

Pole také poukázal na to, že výrobky byly matoucí investory v tom, jak se prezentovali. Je těžké určit, zda jsou produkty Etf, exchange-traded notes, nebo non-equity certifikáty spojeny. Pozastavení obchodování bude pokračovat až do 20. září. SEC také varoval, lidé za dva finanční produkty, které mohou čelit tvrdé tresty, pokud nevykazují striktní soulad se SEK pravidla.

Produkty Umožňují Přístup

Bitcoin Tracker Jeden byl v provozu po dobu tří let, ale teď poprvé vstoupila na americký trh před třemi měsíci. Mnozí lidé byli spokojeni, protože to vypadalo, jako by to bylo dláždit cestu pro první NÁS Bitcoin ETF na hit na trhu v počátku roku 2019.

Éter Tracker Jeden a Bitcoin Tracker One fungovat podobně, jako v tom, že umožňují investorům nákup cryptocurrencies s rizikem, že se ovládal fond operátorů. Navíc, investoři by být schopen držet podíly ve fondech s jejich investiční účty. Daňové výhody z těchto fondů by měli prospěch investoři.

Nicméně, dva fondy nedělal velký rozruch. Dva fondy byly strukturovány jako zahraniční dluhové nástroje, které je obtížné pro investory, aby přístup s jejich maloobchodní makléřské účty. V kombinaci se slabší Bitcoin, zastavení obchodování po dvou fondů se neočekává, že by způsobit problémy pro širokou Bitcoin trhu.

Nejnovější články: