Barclays houpačky 2q ztrátu na Africký podíl na prodej

Naprosto nečekaný poplatek ve výši £700 milionů související s mis-selling pojištění schopnosti splácet (PPI) a ztráta z prodeje Africké obchodní způsobil London-based Barclays Plc (NYSE: BCS) na houpačce ke ztrátě ve fiskálním roce 2017 druhém čtvrtletí čistý zisk za stejné období v loňském roce.

Čtvrtletní tržby také zaostaly za očekáváním. Nicméně, banky překonal upravený zisk před zdaněním očekávání analytiků.

Navíc, banka dokončila restrukturalizaci a podnikání byl zjednodušen jak je vysvětleno níže.

Tak, předpovídáme krátkodobé oživení cen akcií, který uzavřel na $10.05 na pátek.

Bankovní a finanční společnost vykázala příjmy ve výši £5,06 miliardy ve čtvrtletí, které skončilo v červnu 2017, dolů od £výši 5,97 miliardy ve stejném čtvrtletí před rokem. V Q2 2017, čistá ztráta připadající na Barclays byla £1.40$, ve srovnání s čistým ziskem ve výši £677 milionů v Q2 2016.

Barclays UK

Během čtvrtletí, Barclays prodává 33% Africe jednotku na ztrátu £1,4 miliardy. Navíc, banka také vzal £1,1 miliardy poškozením poplatek vztahující se k Africké obchodní podíl prodeje. S tímto prodejem, Barclays přinesl svůj podíl v Africké podnikání 15%, z 62.3% dříve. Podíl prodeje uvolněného kapitálu, který byl jinak zamčené-up, aby v souladu s regulačními požadavky.

Kromě jednorázové náklady, Barclays nahraný upravený zisk před zdaněním ve výši £1,4 miliardy dolarů a překonal očekávání analytiků z £1,2 miliardy.

Obchodování s akciemi příjmy vyskočil o 12% ve 2q 2017. Nicméně, s pevným výnosem obchodní výnosy poklesly o 14,6% na meziroční bázi. Bankovní tržby zůstaly z loňského roku.

Britské banky také vzal £700 milionů starosti související s PPI (Pojištění schopnosti splácet), komplexní investiční nástroj prodán za více než dvě desetiletí zákazníků užívá různé druhy půjček (hypotéky, kreditní karty, atd.). Regulátoři spojeného KRÁLOVSTVÍ zjištěno, že PPI není vhodná pro všechny zákazníky, a nařídil, Barclays a několik dalších bank, platit odškodnění klientů. Na konci čtvrtletí červen, Barclays zrušil £9,1 miliardy dolarů na pokrytí nákladů PPI odškodnění.

Prodeje podílu byl poslední krok v procesu restrukturalizace, který zahrnoval prolévání téměř 60.000 pracovních míst a prodeje několika velkých aktiv. V červnu banka zlikvidována jeho non-core podnikání po vyložení většina £400 miliard toxická aktiva přiřazené k ní před třemi lety.

Bank skončil ve druhém čtvrtletí se poměr kmenového kapitálu tier 1 o 13,1%. Návratnost hmotného kapitálu propadla do záporných 4,6% v posledních čtvrtletí. Barclays objasnil, že jeho hlavní činnosti dosáhl výnos 7,2%. Banky se nyní soustředí pouze na dva trhy, USA a velké BRITÁNII. I přesto, že banky čelí několika soudním sporům, přesto, že většina otázek týkajících se jeho provozu byly vyřešeny. Tedy, v podstatě, akcie se očekává, že pro pohyb nahoru v krátkodobém horizontu.

Technicky, býčí zvrat je indikován na MACD indikátoru, jehož hlavní trať překročila výše signální linie. Indikátor RSI je také rozvíjející se ven z přeprodané oblasti. Můžeme tedy očekávat, že rostoucí trend na akciových z Barclays.

Barclays Skladem Cena: 21. srpna 2017

Získat z trendu, jsme se koupit vysoké nebo vyšší možnost platný do 29. srpna. Možnost by to koupil, když akcie Barclays obchody poblíž 10.30 do akciového trhu.

Nejnovější články: