Abeceda 4. čtvrtletí zisk slečna zobrazit na $586 milionů poplatek

Mateřská společnost Google, Abeceda (NASDAQ: GOOG), oznámila, že fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí zisk, který minul odhady analytiků o rozpětí 28 centů. V návaznosti na výsledky, investoři prodávají své pozice v akciích.

Od pátek, akciový ztratil asi 25 dolarů k obchodování na $802 úrovně. Nicméně, podívejte se na důvod, pro společnost miss zisk odhalí, že je to proto, že jednorázový poplatek, a opatření již byla přijata, aby se zabránilo takové události z děje znovu. Takže, na základě údajů uvedených pod, očekáváme, že cena akcií se zotavit a zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Kalifornie-založený číslo jedna vyhledávač poskytovatel uvádí 22% nárůst ve fiskálním roce 2016 čtvrté čtvrtletí tržby $26.064$, z $21.33 miliardy ve stejném období loňského roku. Q4-2016 GAAP čistý zisk se zvýšil na $5,33 miliardy, nebo $7,56 na akcii z $4.923 miliard, nebo $7.06 na akcii, ve 4. čtvrtletí-rok 2015.

Bloomberg Technologie

Bez poplatků, fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí non-GAAP čistý zisk se vyšplhal na $6.59$, nebo $9.36 na akcii z $6,04 miliardy, nebo $8.67 na akcii, ve stejném čtvrtletí fiskálního roku 2015. Na Wall Street analytici očekávali zisk $9.64 na akcii na příjmy ve výši $25.26 miliard za čtvrtletí končící prosince 2016.

Důvodem pro nižší než očekávaný zisk byl $586 milionů starosti týkající se zásob založené kompenzace provedena podle Abecedy. Ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku, společnost převzal obvinění z 316 milionů dolarů na akciové kompenzace. Obvinění bylo založeno na posledních změnit pravidlo, že sankcionované společnosti, které byly pomocí zásob založené kompenzace pro zvýšení jejich upravený zisk čísla.

Aby se zabránilo podobné situaci v budoucnu, společnosti CFO Ruth Poratová uvedla, že z tohoto čtvrtletí roku, společnost bude zahrnovat zásob založené kompenzace v non-GAAP zisk. Zejména, Microsoft, Netflix, a Intel již provedeny podobné změny svých účetních postupů.

Na jeden podíl základ, $586 milionů poplatek se promítá do $0.83. V případě, že společnost zavedla změny v účetních postupech dříve, pak Abeceda by se snadno překonala očekávání analytiků zisk odhady. Porat je optimistický, že příjmy z hardware, cloud, YouTube odběry by přidat až značné množství v budoucnu. Společnost také zahájila opatření na snížení nákladů v jeho vysokým rizikem. Proto, vzhledem k výše uvedené skutečnosti, očekáváme, že akciový Abecedy se obrátit vzestupnou brzy.

Technicky, včerejší zavírací cenu $802.4 - byl v blízkosti hlavní psychologickou podporu na úrovni 800. Navíc přeprodané scénář je indikován Williams %R indikátoru. Takže, můžeme očekávat mrtvá kočka odrazit v ceně akcie.

Abeceda Skladem Cena: 31. ledna 2017

Obchodník by měl koupit vysoké nebo vyšší smlouvy získat od pravděpodobné rostoucí trend v ceně akcií. Odpovídající call opce lze zakoupit od binární broker je obchodní platforma, když podkladové akcie obchoduje pod $820 do akciového trhu. Navrhované smlouvy by měly zůstat platné po dobu sedmi dnů od doby investice.

Nejnovější články: