Ford otočí makléřského na chudé Q1-2017 zisk outlook

Výrobce automobilů Ford Motor Company (NYSE: F) vydal ponuré, že fiskální 2017 první čtvrtletí výhled minulý týden. Po oznámení, akcie se zatím ztratil asi 6% své hodnoty a uzavřel na $11.46 na pondělí. Jak je vysvětleno níže, problémy, kterým čelí Ford se neočekává, že se řeší každou chvíli. Tak, v týden dopředu, očekáváme další pokles ceny akcií.

V regulačním podání učinil minulý čtvrtek, Michigan-založené společnosti se předpokládalo zisk mezi $0.30 $a $ 0.35 na akcii za první čtvrtletí fiskálního roku 2017. Výhled je pod Wall Street odhady analytiků ve výši $0.47 na akcii.

Ve stejném období loňského roku společnost vykázala zisk ve výši $0.68 na akcii. To znamená, že Ford očekává 50% y-o-y pokles v Q1-2017 zisk. Společnost také varovala, že za celý rok 2017 zisk před zdaněním bude klesat asi na 9 miliard dolarů, z předchozího roku 10,4 mld$. Bob Shanks, ŘEDITEL Ford, je toho názoru, že většina předpokládaných eroze fiskální 2017 zisk, ve srovnání s loňským rokem, se bude dít v aktuálním čtvrtletí.

Ford Motor Company

Ford, které pochází asi 18% z jeho FY16 zisk z financování ojetých automobilů, je také čelí protivětru z poklesu ceny ojetých automobilů. Ceny ojetých aut klesly o 3,8% m-o-m v únoru. To je osmý po sobě jdoucí měsíc poklesu cen. Adam Jonas, analytik Morgan Stanley, je také názor, že pokles ceny ojetého vozu by měl vliv na Ford spodním řádku.

Společnost čelí dvojí pohroma s klesající poptávka po lehkých a těžkých vozidel, a rostoucí ceny komodit, jako ocel. Snížit negativní dopad, společnost již rozhodla snížit výrobu o 4% v prvním čtvrtletí roku.

Po sedm let po sobě jdoucích růstu, severoamerický automobilový trh čelí zpomalení. Investoři se obávají, že by to mohlo proměnit v cyklické zpomalení, které může prodloužit o několik měsíců. Činnost společnosti by také získat vliv, pokud Trump mění dohody NAFTA. Společnost snížila své plány na výstavbu nového montážního závodu v Mexiku. Nicméně, Ford uvedl, že by stále přesunout své zbývající malé auto výroby z USA do jedné ze svých stávajících Mexické rostliny, jak bylo plánováno dříve. Proto, vzhledem k celkové zpomalení v automobilovém průmyslu a protivětru, kterým čelí Ford, předpokládáme, nemotornost, aby i nadále v krátkodobém horizontu.

Populace čelí menší odpor 11.69. Indikátor MACD je pod nulovou linii a stochastic oscilátor je v medvědí oblasti. To naznačuje nedostatek podpory ze strany kupujících v tomto bodě v čase. Takže, populace je pravděpodobné, že jít dolů a zkontrolujte menší podporu v 11 v blízkosti horizontu.

Ford Skladem Cena: 28. Března 2017

S opci na místě, binární obchodník může realizovat zisk až 72% za týden, pokud se prognóza ukáže být pravda. Možnost by měla být koupil, když se akcie obchoduje poblíž $11.59. Navíc, obchodník by měl zajistit, že smlouva zůstává aktivní po dobu jednoho týdne.

Nejnovější články: