Alibaba Zakladatel Zaměřením Na Bitcoin A Bude Bezhotovostní

Jack Ma, zakladatel Alibaba, největší e-prodejce na světě, která dělá více transakcí, které Amazon ad eBay dohromady. On je muž za $150 miliard Ant Finanční což vede Alipay App v Pevninské Číně.

Zatímco Čína učinila jeho postoj jasné, v poslední době se o Bitcoin a další kryptoměny, Čínský miliardář zaujala podobný postoj.

Čínské zakázal všechny kryptoměny a ICO je z provozních v Pevninské Číně a jeho Centrální Banka má vzít pýchu na vnímání Číny je Bitcoin použití olovnice.

Nicméně, Jack Ma, je věnovat zvláštní pozornost na Bitcoin a není ochoten propustit na světě nejpopulárnější kryptoměna, aniž by plně pochopit hodnotu, kterou může přinést pro společnost a výhody, které přináší jako měna. Čínský miliardář je známý pro myšlení mimo krabici a posouvá hranice s cílem rozvíjet nové produkty a služby, které si můžete vychutnat u mladší generace.

Zatímco Jack Ma říká, že on je zájem v Bitcoin, připouští, že on se mnohem více zajímá o technologie za Bitcoin a další kryptoměny.

Blockchain Pro Bezhotovostní Společnosti

Jack Ma je velký zájem na rozvoji bezhotovostní společnosti a věří, že blockchain může dělat to velmi možné. Má silný tým, který bude vypadat vzít jeho nápady a realizovat je přes jejich různé vertikály.

V prohlášení, řekl Ma

Moje a Alibaba práci se budeme pohybovat ve světě do bezhotovostní společnosti. Společnost a všichni jsou si rovni, včetně získat peníze, které potřebujete, ujistěte se, že je to udržitelné a transparentní. Nesnáším korupci. Nemám možnost je ok. Ale nechci, aby někdo přes špinavé způsob, jak vzít svou příležitost. To je důvod, proč chceme, bezhotovostní společnosti

Většina z Čína již běží na bezhotovostní platby, jak Číňané se velmi pohodlně pomocí svých chytrých telefonů, které jsou NFC platby přes Point of Sale (POS) terminály, které jsou přítomny v různých prodejen a nákupních center. Alipay app je také široce používán po celé Pevnině a počet společností, použít aplikaci, aby se okamžité vyplácení platů pro své zaměstnance na měsíční bázi.

Alibaba Group

Ma a jeho tým bude i nadále výzkum blockchain technologie a bude vypadat na zlepšení jejich stávajících produktů a přijít s novými, aby se sen o bezhotovostní společnosti kompletní reality.

Nejnovější články: