Woodford Investoři Se Očekává, Že Ztratí Více Peněz

Neil Woodford byl jeden z největších manažerů fondů v BRITÁNII, a to byla jeho star power, která přilákala mnoho investorů, aby jeho vlastní kapitál fondu. Nicméně, tento populární investiční fond zkrachoval a jeho investoři byli odešel s taškou plnou děr a čekali na dlouhou dobu, aby být kompenzovány. Zprávy naznačují, že nyní budou dostávat kolem 46.4 p a 59.0 p za akcii. Výplata se očekává, že bude provedena na konci ledna.

Hlavní věc je pochopit, o výplata je, že investoři mohou očekávat výrazné ztráty ze svých investic. Podle údajů, fond ztratil 14,9 procenta v hodnotě od 3. června 2019, který byl kdy fond zastavil obchodování na Leden 2020. Ve srovnání s 9,4 procenta zvýšení, že všechny ostatní aktivní prostředky na trhu viděl, investoři vynechal roste jejich investice.

Je to hlavně proto, že z různých nelikvidní podniků, které fond drží. Tři čtvrtiny z fondu byly dost snadné zlikvidovat. Jsou složeny z akcií, které jsou lidi ochotni koupit. Nicméně, zbývajících aktiv, které fond drží, jsou velmi těžké převést do fondů, které mohou být uvolněny pro investory. Jako je 90 procent základního akcie byly prodány. Kolem £1,9 miliard byla zvýšena. Zbývající majetek nebude tak snadné, nebo ziskové prodávat a mnoho odborníků si myslí, že to bude možné pouze po těžkých slevami.

Plus, £1,9 miliardy číslo není konečné. Fond bude muset platit za různé náklady. To již tváře 10 milionů liber v poplatcích. To zahrnuje transakční poplatky, audit, poplatky a další platby, které jsou potřebné pro normální podnikání, aby se stalo. Tam je také další liber 22,5 milionu předpokládá se vyplácí jako další aktiva jsou zjišťují, že je obtížnější prodat.

Vyhnout se Pasti

Woodford investiční fond má být příkladem pro britské investory, kteří se nyní ptají, co musí udělat, aby vyhýbat se být chycen v takový debakl. Hlavní stánek s jídlem z fondu pád je skutečnost, že měl příliš mnoho nelikvidních podniků. To znamená, že akcie, které nebyly vyplácet dividendy, když chtěli být.

Odborníci říkají, že Woodford se rozhodl riskovat a šel ven, jeho základní kompetence, které přineslo zničující výsledky. Kdyby tam zůstal, samozřejmě, že si myslím, že by byl více než úspěšný. To přináší jednoduchou myšlenku, že investují do věcí, kterým nerozumíš. Nejlepší rada je studijní typ skladem investičních fondů je nákup a nenechte se chytit nepřipravené!

Nejnovější články: