Evropské Akciové Trhy Nervózní Z Obavy Z Možné Brexit

Akciové trhy v Evropě jsou svědky klesající trend, pokud jde o růst kolem globální růstové vyhlídky na pozadí slabá výrobní data, Brexit referendum v Británii a nadcházející Evropská Centrální Banka (ECB) politika setkání.

Těžební zásoby klesly výrazně v Stoxx Europe 600 Index, stejně jako v indexu FTSE 100 na začátku tohoto týdne jsou výsledkem nejnovější výrobní zpráva z Číny, která neuvedla, silný růst trendy, což způsobuje oslabení cen komodit. Kromě toho, euro údajů ukázala, že euro-oblast výroby stagnoval v Květnu signalizuje zpomalení.

TheStreet

V prohlášení, William Hobbs, šéf Evropě, na Středním Východě a v Africe investiční strategii bohatství-řídící jednotka Barclays Plc řekl,

Oživení v Evropě není zrychluje a máme velmi, velmi těžký týden pro data ještě před námi, takže si můžete odpustit lidem na počkáme a uvidíme náladu. Trhy jsou uvězněni trochu, lidé se obávají o geopolitiku a Britské referendum. Tohle je udržet investory v ústraní v případě nejhoršího scénáře přijde.

Nedávné průzkumy v BRITÁNII referendum ukázalo, že Opustit tábor jako mají mírný náskok, což vyvolalo obavy v rámci podnikatelské komunity o možný Brexit. Širokou škálu vedoucích pracovníků napříč organizacemi, jako jsou Airbus Group SE, GKN Plc a Siemens AG poukázaly na to, že opuštění EU je pravděpodobné, že škody spojené KRÁLOVSTVÍ investiční vyhlídky a jeho výrobních míst.

Celkový medvědí sentiment za následek FTSE 100 klesá o více než 38 bodů v posledních několika dnech, vyhlazení přes £20 miliard tržní hodnoty. Libra šterlinků byl také svědkem vysoké úrovně volatility, nejvyšší ve skutečnosti v sedmi letech.

Organizace pro Hospodářskou Spolupráci a Rozvoj (OECD) oznámila, že bylo bičování jeho pohled na UK růstu z 2,1% na 1,7 procenta, varování o možném dopadu Brexit.

Výrobní data z Usa ukázal, že má zvýšenou rychlostí, rychleji, než se očekávalo buoying sentiment. Investoři hledají k mzdové údaje být propuštěn na konci týdne pro větší jasnost v tom, zda se ekonomika může se sazba zvýšit. Údaje o zaměstnanosti vydané zatím ukazuje pouze mírné zisky, což vede analytiky k názoru, že americký Fed nemusí přijmout rozhodnutí o zvýšení sazeb v červnu.

ECB se očekává, že oznámí své rozhodnutí úrokových sazeb na svém zasedání kritizovaný bude konat tento týden. Většina trhu odborníci očekávají, že EU tělo držet pevně na stávající 0 procent úrokové sazby a depozitní sazbu o 0,4 procenta.

Nejnovější články: