Většina Australanů Žije Od Výplaty K Výplatě, Průzkum Ukazuje,

Miliony lidí se v Austrálii jako zemi příležitostí, ale na základě nedávné zprávy, miliony Australanů se snaží finančně, jako částku, kterou vyděláte, z jejich práce není dostatečná pro ně žít dobrý život. Věci se mnohem horší, pokud ztratíte práci, nebo se snaží najít práci.

Finanční webové stránky finder.kom.au vytáhl průzkum, který ukázal, že většina Australských to by neměl být schopen přežít více než jeden měsíc v případě, že ztratili svou práci, protože většina z nich žije od výplaty k výplatě.

Existuje řada různých okolností, které učinily věci obtížné pro Australany žít finančně pohodlně v nedávné době.

To zahrnuje vysokou nezaměstnaností, rostoucí životní náklady, a rovný růst mezd. Hodně Aussie pracovníků, kteří by normálně byli zaměstnatelní jsou problémy s hledáním zaměstnání. Zprávy ukazují, že tam je hodně poptávky na trhu, a některé úlohy mají více než 100 žadatelů, takže je obtížné získat zaměstnání rychle.

Podle finančních analytiků, přes 46 procent Australanů žije od výplaty k výplatě, bez finanční nouzový. Dát věci do perspektivy, to znamená, že 5,9 milionu Australanů by být v maléru, pokud se náhle ztratil svou práci. Zpráva také odhaluje, že pouze 36 procent Australanů by mohli žít z úspor za čtyři měsíce, než se ocitnou v úzkých.

Nejvíce znepokojivý aspekt tohoto průzkumu je, že 16 procent Australanů, což je ekvivalent 2 milionů Australané nebude schopen přežít déle než týden bez práce.

Plochý Růst Mezd

Jedním z hlavních faktorů, které způsobily tuto krizi je, že růst mezd byl plochý. Podle shromážděných údajů, v posledních pěti letech, meziroční nárůst mzdy byl nižší než dvě procenta, což je méně než polovina přijatých zvýšení mezd.

V prohlášení, Bessie Hassan, peníze, řekl expert

Hypotéka stres, je celkem na denním pořádku, stejně. Mnoho lidí spadnout do kbelíku, zejména v hlavních městech, a to zejména v Sydney. I s úrokové sazby klesají, který pomáhá, je to stále velký kus lidé odnášejí domů, a to může být těžké mít dostatek disponibilního důchodu, když vaše výdaje jsou rostoucí.

Australský statistický Úřad odhalí, že jeden milion lidí jsou částečně zaměstnaných v Austrálii. Jeden musí také zvážit, že životní náklady tlaky se výrazně zvýšil a Australané platí ještě více než oni, pokud jde o jejich potřeby.

Nejnovější články: