Euro otočí slabý na měkké sektoru služeb PMI dat

Severní Korea je agresivní rétorika a očekávání oznámení týkající se ECB zužující se posílilo Euro, dolar vůči Dolar, Libra a novozélandský dolar.

Nicméně, mnozí analytici varoval, že Euro posílilo na nepříjemně vysoké úrovni proti jeho soupeři. I spekulanti očekávali ECB mluvit dolů měny. Nečekané zpomalení v odvětví maloobchodu a chabý sektoru služeb, jak je zřejmé z údajů zveřejněných v úterý, nyní mohou táhnout Euro dolů proti Nový Zéland dolar.

Tímto seznam důvodů, proč jsem čekala, EUR/NZD pár klesat ze současné úrovně 1.6480.

Jádro Financí

Bloomberg zprávy vyplývá, že úředníci ECB nemusí dělat žádné oznámení týkající se zužující nákupů dluhopisů v dohledné době. Zpráva také říká, že budoucí plány na nákupy aktiv bude odhaleno jen pár týdnů před uplynutím stávajícího programu, po provedení podrobného posouzení celkového Eurozóny ekonomické situaci. Pokud to nebylo dost, IHS Markit vydala sérii špatných ekonomických údajů týkajících se členů Eurozóny. V návaznosti na zprávu, nálada na trhu se obrátil medvědí na Euro.

Španělské a italské služby PMI čtení klesla na 56 a 55.1 v srpnu, od 57.6 a 56.3 v předchozím měsíci, resp. Analytici očekávali čtení 56,9 a 55.5 pro španělský a italský sektor služeb. Podobně, francouzské finální PMI služeb čtení odmítl 54.9 v srpnu, oproti 55.5 v předchozím měsíci. V červenci, francouzský sektor služeb zaznamenal PMI čtení 55.5. Celkově eurozóna PMI čtení klesla o pár stupínků nižší 54.7 v srpnu, od 54.9 v červenci, a mírně nižší než tržní očekávání 54.9.

Na Novém Zélandu, ceny mléčných výrobků se zvýšil na $3,323 za tunu v aukci provedli v úterý. Obdobně, GDT index vzrostl o 0,3%. Cena mléka a mléčných výrobků klesl ve čtyřech z posledních pěti aukce. Tak, to byla vítaná úleva pro producenty mléka z Nového Zélandu. Země vývozu téměř 95% své mléčné produkce, většinou do Číny. Tak, ekonomické údaje podporují hlubší pokles EUR/NZD pár na týden dopředu.

EUR/NZD dvojice zahájila sestupný trend poté, co čelí odporu na 1.6590. Stochastický indikátor je v současné době v medvědí oblasti. Kromě toho, měna kříž je také v procesu formování AB=CD pattern. Proto očekáváme, že pár bude klesat a dostat se na další podporu v 1.6200.

EUR/NZD Dvojice: 7. září 2017

Můžeme otevřít krátkou pozici s jedním z našich Evropských forex makléři, těžit z analýzy. Preferované vstupní a výstupní úrovně by 1.6420 a 1.6180. Příkaz stop loss, bude také být umístěn nad 1.6550 omezit ztráty, které mohou vzniknout spekulace. Alternativně, můžeme koupit dát možnost získat od pravděpodobné sestupný trend. Realizační cenu v blízkosti 1.6420 a možnost datum vypršení platnosti kolem 14. září je ideální pro obchod.

Nejnovější články: