Libra signály uptrend na silné CPI dat

29. Května, předpověděl sestupný trend v GBP/USD páru a zájem jít krátký na 1.2840 úrovní, s 1.2600 jako cíl. Navíc, zájem nakupovat put možnost, jak dobře. O týden později, pár GBP/USD klesl na minimum 1.2630. Že dal zisku v obou obchodů. V posledních dvou obchodních seancí, dvojice se zvýšil na úroveň 1.2700. Očekáváme pokračování trendu z důvodů uvedených níže.

Volby v BRITÁNII má za následek 'visel Parlamentu, díky kterým Konzervativci mohou mít změkčit jejich stát na některé otázky související s Brexit. Možnost měkké Brexit je pozitivní pro Libru.

Ve středu britská Národní statistický Úřad oznámil, 2,9% y-o-y zvýšení spotřebitelských cen v Květnu. Minulý měsíc spotřebitelské ceny vzrostly o 2,7%. Analytici očekávali 12-měsíční index spotřebitelských cen zvýšit o 2,7%. Rostoucí cena rekreační a kulturní zboží a služeb byla hlavní přispěvatele, aby zvýšení rychlosti. Core CPI vyjma potravin, energie, alkoholu a tabáku ceny vzrostly o 2,6% na meziroční bázi v Květnu, a nad Tržní očekávání 2,3% růstu.

Fox Business

Později, ve středu, US Bureau of Labor Statistics uvádí nezměněné index cen výrobců v Květnu, ve srovnání s předchozím měsícem, ale v souladu s odhady analytiků. Sezónně upravený index cen rostl o 0,5% v předchozím měsíci.

Inflace v USA se zmírnil v nedávné minulosti a je příčinou obav pro americký Fed, který uvažuje o zvýšení sazeb později v tomto měsíci. Analytici se domnívají, že zvýšení sazeb by být doprovázena holubičí prohlášení. Tak, rally, pokud existuje, v USA dolar by byl slabý. Tedy, s ohledem na rozporuplné ekonomická data z BRITÁNIE a USA, očekáváme, že pár GBP/USD posunout dále.

Historický cenový graf naznačuje, že pár GBP/USD našel podporu na 1.2730. Stochastický oscilátor je z medvědí zóně. Tak, býčí zvrat lze očekávat. Další významný odpor pro pár je na 1.2960.

Pár GBP/USD: 15. června 2017

Chceme otevřít dlouhou pozici v pár GBP/USD v blízkosti 1.2730, s cílem rezervační zisk blízkosti 1.2960. Omezit ztráty, stop loss by měl být umístěn níže 1.2630.

Napodobovat podobné nastavení v binárním trhu, bychom investovat do vysoké nebo vyšší smlouvu, když se pár obchoduje v blízkosti 1.2730. Naše volba datum vypršení platnosti by být. června 23.

Nejnovější články: