AMF Vypadá Na Ban Binární Možnosti A Omezení Cfd

Na Evropské cenné Papíry a Trhy (ESMA), byl velmi přísný o binární možnosti pro měsíců. To v poslední době rozšířila opatření proti binární opce a kontrakty na rozdíl (Cfd) a má plány na to, aby se věci ještě přísnější jít vpřed. Zde jsou některé z nových předpisů, které AMF navrhla.

Francouzský finanční regulátor, Autorité des Marchés Finančníci (AMF) se rozhodla jít ve stopách ESMA. AMF oznámila, že plánuje přijmout nová opatření na další snižování binární opce a Cfd.

Tento krok ze strany AMF nepřijde jako překvapení, protože Francie byla velmi aktivní, pokud jde o tyto finanční produkty. AMF se snaží přijít s trvalým řešením pro řešení problémů, které tyto Cfd a binárních opcí přinést ke stolu. Podle Evropských předpisů, každá země má právo realizovat svá vlastní pravidla šité na míru jejich konkrétních národních trzích.

AMF rozhodla, že trvalý zákaz binární volby by bylo nejlepší řešení, zatímco omezení uvádění na trh s Cfd by bylo dobré omezit rizikové chování na trhu. Cfd by mohla mít pákový limit 1:30, spolu s 50% zastavit a záporné saldo ochrany pro investora.

Kromě těchto obecných omezení, AMF je doufal, že k zastavení CFD poskytovatele z propagaci jejich výrobků na veřejnosti. Další varování před rizikem by měli být na viditelném místě pro další propagační akce. Je to jen v návrhu, fáze, i když regulátor je v současné době hledá zpětnou vazbu.

Trh EU Zavádí přísné Předpisy

Evropské makléřské průmysl se hodně změnil od zákrok na binární opce a Cfd. S ESMA a předpisů v místě, na trhu je velmi těsný a získání zákazníků je na prémie. To způsobilo mnoho makléři, aby se rozhodnutí a přesunout mimo Evropu s cílem vyhnout se přísná pravidla na místě.

Binární možnosti intervenční opatření, které orgán ESMA realizovaných původně byla trvale obnovena při mnoha příležitostech. Poslední obnova proběhla v poslední době s datem prodlužuje do 1. července. Navíc, omezení Cfd také byla obnovena dvakrát, protože byly poprvé zavedeny na 1. srpna 2018.

Riskantní povaze binární opce a Cfd jsou hlavním důvodem pro takové omezení. AMF a ESMA dělají jejich nejlepší, aby se minimalizovalo riziko, které představují pro mnoho investorů. Je třeba poznamenat, že institucionální investoři nejsou zahrnuty v rámci těchto omezení.

Nejnovější články: