Více Než 30% Podniků spojeného KRÁLOVSTVÍ Zasáhla Vlna Cryptojacking

Nedávná studie společnosti Citrix odhalila, že více než 30 procent všech BRITSKÝCH podniky byly zasaženy crypto hackeři letos v červenci. Tentokrát to bylo šíření malware, které jim umožnily používat procesory z infikovaných počítačů těžit kryptoměny.

Citrix, software poskytovatele provedena studie, geodetické 750 IT manažerů v celé Spojené Království.

Tento typ malware funguje tak, že získání návštěvníků webových stránek infikovaných přes JavaScript.

Výsledkem je, že počítač se pak stává uzel v síti kryptoměna horníků. To by znamenalo méně spoléhání se na reklamy na příjmy. Únos by přidat až v závislosti na počtu návštěvníků webu. Pokud web má spoustu návštěvníků, malé příspěvky, aby každý hash power můžete přidat až.

Další výzkum ukazuje, že 59 procent britské firmy zjištěna cryptojacking malware na jejich počítače, když se udělal skeny z jejich systémů. Většinu z těchto objevů byly během posledních šesti měsíců, kdy cryptojacking se stal populární volbou pro mnoho stránek. Infiltrace cryptojacking do podnikových počítačů nadále roste v BRITÁNII a nyní se zdá být velkou hrozbou, že podniky musí řešit.

Na povrchu, cryptojacking zdá relativně neškodné, protože to jen půjčuje trochu výpočetního výkonu počítače. Nicméně, dlouhodobá expozice může mít za následek poškození počítače. Jedním z nejvýznamnějších účinků je, že to může zpomalit rychlost zpracování v počítači, protože to půjčuje pro cryptocurrency důlní.

Konkrétní verzi malware s názvem "Loapi" je obzvláště znepokojující. Cíl na zařízení se systémem Android, je velmi agresivní a může potenciálně poškodit hardware infikovaných zařízení. To může být také repurposed, aby dělat různé činnosti, které mohou být škodlivé pro uživatele. Problémy s cryptojacking je, že je přirozeně nenápadný. Mnoho společností mít těžké najít napadených počítačů s pouze 16 procent detekci jejich přítomnosti, protože zpomalil výkon.

Další Podvody

Cryptojacking není jediným zdrojem kryptoměna podvodu trápí britské firmy. V průběhu měsíců června a července, ve velké BRITÁNII ActionFraud oznámila ztráty ve výši přes 2 miliony liber. To je většinou z podvodů, které jsou spojeny s investováním do cryptocurrencies a crypto těžby.

V prohlášení, Pauline Smith, ActionFraud Ředitel pro Národní Policii řekl

To je životně důležité pro každého, kdo investuje nebo je chtěla investovat v cryptocurrencies, aby důkladně výzkum společnosti, které se rozhodnou investovat. Statistiky ukazují, že oportunističtí podvodníci využívají tohoto trhu, které nabízejí investice do kryptoměn a pomocí každý trik v knize, aby podvádět nic netušící oběti.

Nejnovější články: