UK Kancléř Oznamuje Iniciativy Na Podporu britské Ekonomiky

Ministr financí spojeného KRÁLOVSTVÍ George Osborne oznámil, že zvažuje sekání korporační daně nižší než 15 procent s cílem čelit šok pro investory a firmy z Britského referenda minulý týden na východ Evropy.

Osborne také řekl, že on má v úmyslu zlepšit vztah Británie s Čínou a provádět další obchodní návštěvu do země. Jeho cílem je rozvoj britské ekonomiky v co věří, bude velmi konkurenční, s nízkými daněmi a globální orientaci. Osborne nicméně nezmínil datum, do kterého hodlá dále snížit daňovou sazbu.

Ve svém posledním rozpočtu v Březnu, Osborne oznámil snížení korporátní daně na 17 procent do roku 2020 ze současných 20 procent. Průměrné firemní daně v zemích, které jsou členy Organizace pro Hospodářskou Spolupráci a Rozvoj (OECD) je kolem 25 procent. Jakékoli další snížení by UK mohla narušit Evropských zemích, vzhledem k jejich obavy o konkurenční daňových pravidel.

UK Oficiální Politice

Podle zpráv ve sdělovacích prostředcích, OECD, řekl, že považuje za jakékoliv další snížení firemní daně o BRITÁNII vysoce nepravděpodobné, ale kdyby se to stalo, pak by se proměnit zemi v daňovém ráji druhů. Osborne zahajuje několik dalších opatření na podporu Britské ekonomiky po šoku výsledek referenda měl vážný dopad na finanční trhy a společnosti po celém světě.

Tyto iniciativy zahrnují podporu pro poskytování úvěrů od bank a zlepšení úsilí o zvýšení přímých investic do severních regionů v Anglii. Osborne také řekl, že on je již zaměřená rozpočtový přebytek v roce 2020, s ohledem na současnou nejistotu. Tato opatření přicházejí i jako Guvernér Bank of England Mark Carney minulý týden uvedl, že podle něj do Britské ekonomiky bude vyžadovat další měnové stimuly obnovit.

Na Brexit hlasování by mohly mít dopad na BRITÁNII je vztah s Čínou, která roste jako výsledek více společných projektů, které byly dohodnuty v posledních letech v rámci Čína-britské Hospodářské a Finanční Dialog program. Tyto dohody však předpokládat, velké BRITÁNII předchozí vynikající přítomnost v rámci EU. Osborne řekl, že zatímco opatření jsou uplatňována k posílení vztahů s ostatními zeměmi, Evropě zůstává klíčovým partnerem.

V prohlášení, řekl Osborne

Musíme se ujistit, že jsme tak blízko, jak je to možné, aby se naše Evropské spojence a že zůstanou nejen klíč přátelé a strategičtí partneři, ale také klíčovým vývozním trhu

Osborne byl dříve považován za favorita pro Britského premiéra, ale on si vybral, že nebude kandidovat na post. On říkal, že on je ještě rozhodnout o tom, kdo bude podporu mezi pěti kandidáty, kteří jsou v provozu.

Nejnovější články: