IRS vydá Varování Přes Vrácení Daně Podvod Jako Obětí Rostou

The Internal Revenue Service (IRS) uvádí, že daňové přípravce a vrácení peněz, podvod, který byl děje kolem od podání sezóně otevřel, se nafoukl od stovek do několika tisíc obětí během několika dní.

IRS vydala toto prohlášení a varoval, daňové poplatníky, že podvodníci jsou stále více agresivní v náhradu podvod a že řada daňových odborníků, počítačových souborů, které byly porušeny.

Nové varování přišlo poté, co Bezpečnostní Summit byl záznam proveden dne 13. února o podvod.

Existují dvě verze vrácení daně podvod, že daňoví poplatníci by měli být na pozoru. V jedné verzi, zločinci by se obrátit na daňového poplatníka a představovat jako dluh sbírky důstojníků v rámci IZS. Tito zločinci by pak vyrozumí poplatníka, že vrácení daně bylo uloženo v omylu, a že oni by měli poslat zpět peníze na inkasní agentuře.

Druhá verze je podvod, kde daňoví poplatníci obdrží automaticky vygenerovanou zprávu, která hrozí na blacklist daňových poplatníků na Sociální Zabezpečení Číslo, hit je s trestním obvinění z podvodů a varuje je z zatykač se vydává, pokud se nevrátí vrácení chybné peníze nejdříve.

Fox Business

Daňové evidence sezóny pro rok 2018 začal 29. ledna, a mnoho zpráv o podvod byly přijaty již v lednu 30. Podvod se zdá, že začali tak brzy, jako daňové evidence zahájil která vedla mnoho se zeptat, jestli tam byl IRS insider napomáhání těchto zločinců. Nicméně, IRS má vypnout tyto spekulace a řekl, že již nyní, není tam žádný důkaz, že ukradené informace z IRS systémy.

V prohlášení, řekl IRS

Tam je absolutně žádný náznak, tato informace pochází z IRS dat nebo systémů. Testujeme naše systémy před oficiálním otevřením podání sezóny a přijmout některé se vrací ke zpracování; nicméně, náhrady nejsou vydávány až po startu podání sezóny

V reakci na rostoucí počet obětí na tyto daňové podvody, IRS vydala soubor pokynů pro vykazování těchto podvodů a nastínil autorizovaného proces pro řádné vrácení náhrady. Pro náhrady, které byly přímo uloženy, IRS doporučuje volat jejich toll-free hotline, nebo Automated Clearing House (ACH) oddělení vaší banky.

Pro přijaté papírové šeky, které ještě musí být proplacen, vrátit podívejte se na příslušný ÚŘAD místech s poznámkou, který vysvětluje, proč si myslím, že check je chybné vrácení daně zkontrolovat. Pro ty, kteří mají proplatit ven kontroly, předložit šek nebo peněžní poukázky za vrácení zpět do IRS obsahující poznámku, která obsahuje vaše identifikační číslo daňového poplatníka.

Podle IRS mluvčí Terry Citrony, NÁS daňových poplatníků, kteří se stali obětí podvodů mohli vidět zpoždění v jejich náhrady, která by mohla trvat až čtyři měsíce.

Nejnovější články: