Trezor Varuje Obchodníky O Falešný Peněženky Zaplavují Trh

Crypto obchodníci jsou vždy na vyhlídkovou pro lepší způsoby, jak zlepšit jejich bezpečnost. Je to hlavně proto, že mohou být velmi citlivé na různé druhy hacking v crypto světě.

To je důvod, proč v Aplikaci produkty jsou velmi populární, protože jsou robustní a nabízejí velkou bezpečnost. Nicméně, zdá se být obětí své vlastní popularity jako společnost vykazuje šíření falešných Trezor produkty.

Trezor hardwarové peněženky se staly velmi populární, protože, jak efektivně pracují, v zajištění něčí peněženky.

A v Aplikaci peněženka je jednoúčelový počítač, který ukládá privátní klíče a umožňuje pro transakce, aniž byste museli skutečně je odhalit. Právě teď, tam jsou dva modely k dispozici: Trezor Jeden a Trezor Modelu T.

Tyto peněženky se staly tak populární, že oni viděli napodobitelů množí se na trhu. V minulosti, Trezor přehlížena, mnoho z nich, protože si mysleli, že by bylo lepší pro crypto trhu. Nicméně, společnost je nyní obává, protože trh byl nedávno zaplaven s jeden-na-jeden padělky Trezor produkty. Tvrdí, že skutečné řešení, tyto padělky jsou zaměřené na krádeže peněz jiných lidí a poškozuje Trezor značky. Problém je, že tyto padělky vypadají jako původní, že je těžké určit, zda jsou falešné, nebo ne.

V prohlášení, řekl, Trezor

Ty by svěřit své peníze někomu, kdo už tě podvedl tím, že prodává jiný produkt, než si myslel, že jsi nákupem. Proto doporučujeme, nepoužívat toto zařízení a nahlaste to na nás, které by nám pomoci v boji s těmito podvody a poskytnout vám s legitimní zařízení

Naučte Se, Jak Rozlišit Falešné

Trezor dala pár rad, které vám jeho zákazníci zjistit, zda je jejich peněženka je falešné, nebo skutečný. Jeden z nejvíce zřejmých ukazatelů je, že tyto falešné peněženky jsou nabízeny ve velmi strmém slevou. Někdo doufá, že koupit Trezor by měl být opatrný někdo nabízí 50 až 75% slevu na jejich produkt, a to zejména pokud prodávající není někdo, komu důvěřují.

Další způsob, jak odhalit padělek, je podívat se na hologramy na výrobku. Všichni Trezor výrobky mají hologram nálepky na jejich produktu krabice. Trezor nahrál kopii toho, co hologram by měl vypadat jako na své aktivační stránky. Trezor také varuje o on-line tržiště a prodejci, které by měly být oficiální prodej Trezor produkty. Lidé, kteří chtějí oficiální Trezor produkty by měly nakupovat pouze od Amazon, Trezor oficiální stránky a autorizovaných prodejců.

Nejnovější články: