Peso otočí slabý na prohloubil deficit obchodu

Na základě holubičí zvýšení sazeb Fedu v červnu a pokles spotřebitelských cen v Květnu, na 16. června , jsme měli vyjádřil touhu jít krátký v USD/MXN pár v 18.10 úrovně.

Naše rozhodnutí bylo také způsobeno Mexické přebytek obchodní bilance v dubnu. Obchod skončil v zisku, protože pár odmítl 17.70 úrovně.

Jak je vysvětleno níže, vzhledem k tomu, nejnovější ekonomické údaje a výzkumná zpráva z JP Morgan na americkém dolaru, očekáváme býčí zvrat v USD/MXN dvojice, která je v současné době obchodování na 17,90 úrovně.

V nedávné zprávě analytici JP Morgan uvedl, že Dolar je podhodnocena, stejně jako 2,5% proti jiným soupeřům. Na trhu je ještě vzít v úvahu nedávné zvýšení sazeb amerického Fedu. Úrokové diferenciály pro vzestup amerického dolaru. Navíc, všechny zisky vyrobené z Trumf rally byly ztraceny v posledních několika týdnech. Zatímco tam je dočasný měkkost v inflační tlak, tam je žádná změna v základech. Kromě toho, země je blízko plné zaměstnanosti.

V případě Mexika, ekonomika se snížil o 0,7% y-o-y, v dubnu – první svého druhu od června 2013. V Březnu, ekonomika smluvně směrem dolů revidované 4.3%. 4,4% pokles v průmyslové výrobě přispěly k celkovému hospodářskému poklesu. Nicméně, na sezónně očištěné bázi, ekonomika rozšířila o 0,1% m-o-m v dubnu.

Kromě toho, v Květnu, Mexiko vykázala obchodní deficit $1.079 miliard, ve srovnání s obchodní deficit $442,1 milionu v předchozím měsíci. Je to největší obchodní deficit od Května 2015. Analytici očekávají přebytek obchodní bilance ve výši 1 miliardy dolarů. Tak, špatné ekonomické údaje se očekává, že oslabení Mexického Pesa v krátkodobém horizontu.

USD/MXN pár se obchoduje nad hlavní týdenní podporu 17.80. Kromě toho, Williams procentní rozsah oscilátor signalizuje přeprodané situaci. Můžeme tedy očekávat, že změna v měnovém páru.

USD/MXN Pár: 30. června 2017

Těžit z pravděpodobného trendu, zvažujeme otevření dlouhé pozice na USD/MXN dvojice blízkosti 17.90, s příkazem stop loss níže 17.60. Dlouhé pozice může být uzavřena v blízkosti 18.47.

V forex trhu, chceme replikovat podobné nastavení zakoupením vysoké nebo vyšší možnost. Rádi bychom se rozhodnout pro smlouvu, která mu vyprší na nebo kolem 8. července . Navíc, stávka, cena blízko k 17.90 je zapotřebí udržet riziko na minimum.

Nejnovější články: